REKLAMA
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Lekka puchówka na zimę - jak wybrać odpowiednią?

Lekka puchówka na zimę - jak wybrać odpowiednią?

Autor: Partner bardzo dawno temu
Lekka puchówka na zimę - jak wybrać odpowiednią?
© partner
Komentarzy: 0 Czytano:
1,231 razy |
Kurtki puchowe lekkie damskie są ponadczasowe, co oznacza, że nigdy nie wychodzą z mody. Ważne jest to, aby znaleźć model pasujący do sylwetki oraz typu urody. Różnorodność okryć wierzchnich jest na tyle duża, że nie trzeba obawiać się żadnych problemów. Jakość należy postawić na pierwszym miejscu. Istotne jest to, aby wypełnienie zapewniało oczekiwany poziom ochrony przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi. W dalszej części wpisu zamieszczono kilka sprawdzonych wskazówek.
R E K L A M A
0
Czytano:
1,231 razy
Udostępnij

Klasa sprężystości puchu

Wybierając kurtkę puchową damską należy zwrócić uwagę na klasę sprężystości puchu. Omawiany parametr decyduje o poziomie izolacji cieplnej. Im wyższa jego wartość, tym cieplejsza kurtka. Nieprawdą jest, że wyłącznie ciężkie i bardzo grube modele chronią przed siarczystymi mrozami! Lekka odzież wierzchnia produkowana jest w zgodzie z nowoczesną technologią. Wypełnienie spełnia szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat powinny znajdować się na metce.

Optymalna cyrkulacja powietrza

Kurtki puchowe lekkie damskie muszą zagwarantować optymalną cyrkulację powietrza. W innym przypadku ich użytkowanie stanie się uciążliwe oraz męczące. Wilgoć powinna być odprowadzana do warstw zewnętrznych okrycia. Nie może ona gromadzić się wewnątrz kurtki, ponieważ prowadzi to do nadmiernej potliwości. Utrzymanie pożądanego poziomu higieny jest w takiej sytuacji niemożliwe. Podszewka po czasie może wydzielać nieprzyjemny zapach. Właśnie dlatego oszczędzanie na jakości nie jest dobrym pomysłem!

Fason pasujący do sylwetki

W trendach znajdują się krótkie kurtki puchowe damskie, które pasują do różnego typu stylizacji. Fason oversize jest odpowiedni dla każdej sylwetki. Prezentuje się on oryginalnie, a zarazem niebanalnie, najnowszą ofertę znajdziesz na Brendi.pl. Miłośniczki klasyki także znajdą wariant odpowiedni dla siebie. Świetną opcją wydaje się być elegancki płaszcz, który współgra zarówno ze spodniami, jak i sukienkami. Na specjalną uwagę zasługują modele z kapturem obszytym gęstym futrem.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
16 godziny temu 22,476
R E K L A M A