R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Posłanka i działacze Polski 2050 postawili na rozmowę z mieszkańcami Koła

27-07-2021 21:15 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,287 | Komentarzy: 7

Paulina Hennig-Kloska, czyli Posłanka RP z ramienia partii Szymona Hołowni odwiedziła dziś Koło. Towarzyszyli jej powiatowi działacze.

Foto:Polska 2050
R E K L A M A

Spotkanie w Kole to część akcji ogólnopolskiej z cyklu "Poznajmy się Hołownia 2050. Tematem przewodnim była pomoc Fundacji Pokochaj Gada, na którą to zbierano fundusze. Każdu kto wspomógł dobroczynną puszkę otrzymał kiełbaskę z grilla. 

Przy okazji pytano mieszkańców w formie ankiety "Czego potrzeba w naszej małej ojczyźnie Kole". Posłanka odpowiadała na pytania przechodniów co do działalności partii Szymona Hołowni w kraju i regionie. 

Wśród gości zawitała Ewa Scheadler - członkini Zarządu Stowarzyszenia Hołownia 2050 w Wielkopolsce. Jak informują sami działacze, w akcji uczestniczyło kilkanaście osób zaangażowanych w lokalne struktury. Są to osoby w różnym wieku, od 15 do 65 lat. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze