× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie 24
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

ŚwiatGSM - nowa marka w CH Ferio Konin

Autor: Ferio 30 Lipiec 2021 przeczytasz w ok. 4 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
ŚwiatGSM - nowa marka w CH Ferio Konin
© Ferio Konin
(0) | Czytano:
3,490 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

6 lipca 2021 roku marka ŚwiatGSM zadebiutowała w Koninie. Umowę, z działającą na polskim rynku od ponad 15 lat firmą, podpisał zarządca CH Ferio Konin - Multi Poland. W nowym miejscu na planie centrum na klientów czeka asortyment z branży GSM, serwis urządzeń oraz bogata oferta akcesoriów.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,490 razy
Udostępnij

Spis treści

ŚwiatGSM to polska marka o ugruntowanej na rynku pozycji. Po kilkunastu latach działalności w branży elektroniki użytkowej, poszerzyła swoją ofertę o prężnie rozwijającą się branżę fashion. Trendy związane z upiększaniem smartfonów znalazły swoje odzwierciedlenie w ofercie nowego miejsca w CH Ferio Konin. Oprócz akcesoriów fashion, w ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju produkty ochronne, takie jak: etui, szkła ochronne oraz oczywiście same urządzenia - smartfony topowych marek. Uzupełnieniem usług ŚwiataGSM jest Centralny Serwis Naprawczy, oferujący naprawy: smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych, naprawy są również przeprowadzane w każdym z salonów, w tym również w konińskim.

- CH Ferio Konin to miejsce, któremu od lat ufają mieszkańcy Konina i okolic. Cieszymy się, że marka ŚwiatGSM doskonale uzupełniła nasz tenant mix. Jesteśmy przekonani, że szeroki asortyment oraz wysoki poziom usług sprawią, że miejsce to będzie chętnie odwiedzane przez naszych klientów

- mówi Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

ŚwiatGSM to niezależny reseller GSM, który odważnie wyznacza trendy na polskim rynku. Marka posiada w swojej sieci handlowej ponad 50 własnych obiektów w wiodących centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Doświadczony i kompetentny zespół służy radą i pomocą wszystkim klientom CH Ferio Konin.

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. 

Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

FERIO KONIN

CH Ferio, Konin (www.feriokonin.pl): zostało otwarte w 2008 roku, rozbudowane w latach 2013/2014 i jest obecnie największym i najbardziej nowoczesnym centrum handlowym w rejonie Konina. Na powierzchni ponad 35 000 m2 znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 0 sklepów między innymi takich marek jak: Intermarché, H&M, Reserved, New Yorker, Douglas, Empik, Mohito, Cropp, i House. Dodatkowo na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk oraz restauracja McDonald’s. Ferio Konin posiada dogodną lokalizację. Usytuowane jest na głównej aorcie trasy komunikacyjnej, co zapewnia klientom dogodny i szybki dostęp do centrum handlowego – to zaledwie 5 minut drogi samochodem. Zmotoryzowani odwiedzający mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych.

Ferio Konin to miejsce zakupów, ale także spotkań czy spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Wypadki
Dostawczym zniszczył trzy pojazdy - policjanci zatrzymali go w centrum miasta
2 godziny temu 8,004

Dostawczym zniszczył trzy pojazdy - policjanci zatrzymali go w centrum miasta

Gmina Kościelec
Wójt Gminy Kościelec na uroczystej gali w Warszawie
7 godziny temu 1,205 1

Wójt Gminy Kościelec na uroczystej gali w Warszawie

Kino
Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]
21 godziny temu 3,079 2

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Powiat Kolski
Susza hydrologiczna w powiecie? Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia
1 dzień temu 3,814 1

Susza hydrologiczna w powiecie? Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia

Powiat Kolski
Ruszyła termomodernizacja kolskiego Ekonomika [ZDJĘCIE] [VIDEO]
1 dzień temu 3,849 2

Ruszyła termomodernizacja kolskiego Ekonomika [ZDJĘCIE] [VIDEO]

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [28-05 - 04-06-2023]
2 dni temu 13,859

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [28-05 - 04-06-2023]

R E K L A M A