R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Synoptyk IMGW: we wtorek przelotne opady deszczu oraz burze

10-08-2021 10:46 | Źródło: PAP | Wyświetleń artykułu: 3,530 | Komentarzy: 0

Rano będzie jeszcze pogodnie, popołudniu zachmurzenie już w całym kraju - powiedziała PAP synoptyk IMGW Anna Woźniak.

Foto:PAP
R E K L A M A

Po pogodnym, wtorkowym poranku, stopniowo będzie przybywać chmur. Popołudniu właściwie w całej Polsce zachmurzenie wzrośnie do dużego. Lokalnie mogą wystąpić przelotne opady deszczu oraz burze z gradem. "Te burze okresowo mogą być silniejsze z opadami deszczu około 20-25 litrów na mkw i z porywami wiatru do 55 km/h" - ostrzega synoptyk.

Temperatura maksymalna wyniesie od 22 stopni Celsjusza nad morzem, do 27-28 stopni na południu kraju. W rejonach podgórskich od 22 do 24 stopni.

Wiatr będzie przeważnie słaby, jednak na północnym zachodzie także umiarkowany z kierunków południowych, południowo-zachodni.

"W nocy z wtorku na środą i w środę spodziewamy się jeszcze pogody z przelotnymi opadami deszczu i burzami. W czwartek powinno być spokojniej, raczej bez opadów deszczu, a od piątku i w weekend spodziewamy się upałów" - prognozuje synoptyk IMGW Anna Woźniak. (PAP)

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze