× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie 23.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Biuro Podróży ITAKA- wymarzone wakacje czekają w CH Ferio Konin

Autor: CH Ferio 12 Sierpień 2021 przeczytasz w ok. 4 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Biuro Podróży ITAKA- wymarzone wakacje czekają w CH Ferio Konin
© Ferio Konin
(0) | Czytano:
4,484 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

19 lipca 2021 zarządzane przez Multi Poland, centrum handlowe Ferio Konin, powitało w swoich progach największe polskie biuro podróży - ITAKĘ. Na ponad 40 metrach kwadratowych, na klientów centrum czekają wymarzone oferty wakacyjne. Do strategicznych kierunków ITAKI zaliczają się: Grecja, Turcja, Hiszpania z Wyspami Kanaryjskimi, Egipt, Albania, Bułgaria, Portugalia z Maderą i Włochy.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,484 razy
Udostępnij

ITAKA to największe polskie biuro podróży z ugruntowaną pozycją na rynku. Od ponad 30 lat zajmuje się organizacją wymarzonych wakacji w konkurencyjnych cenach. Szeroki wachlarz ofert obejmuje nie tylko kierunki europejskie, ale także coraz bardziej popularne wśród klientów kraje egzotyczne, takie jak Malediwy, Dominikana czy osiągający szczyty popularności Zanzibar. Podążając za zmianami na rynku turystycznym, w 2020 roku w portfolio ITAKI znalazła się również oferta krajowa, czyli starannie wyselekcjonowane hotele w malowniczych i ciekawych turystycznie rejonach Polski. Dogodne położenie Konina sprawia, że klienci Ferio Konin mogą skorzystać z oferty czarterowej ITAKI z niemal wszystkich lotnisk w Polsce.

- Ferio Konin z zadowoleniem powitało nowego najemcę, który poszczycić się może ponad 30 latami obecności na polskim rynku. Zaufanie jakim Polacy darzą ITAKĘ, pasja do podróży i bogata oferta, przyciągną klientów centrum do nowego salonu.  Mieszkańcy Konina i okolic jeszcze w tym sezonie wakacyjnym będą mieli okazję skorzystać z urlopowych propozycji największego polskiego biura podróży

- mówił Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

ITAKA powstała w 1989 roku w Opolu i jest biurem podróży numer 1 w Polsce. Jej sieć obejmuje ponad 170 salonów firmowych.  W ofercie znajdują się propozycje wypoczynku zarówno latem, jak i zimą, a uzupełniają ją opcje z dojazdem własnym w takich popularnych kierunkach jak: Chorwacja, Słowenia, Słowacja czy Macedonia Północna.

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro

w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. 

Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym
w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

FERIO KONIN

CH Ferio, Konin (www.feriokonin.pl): zostało otwarte w 2008 roku, a następnie rozbudowane w latach 2013/2014 i jest obecnie największym i najbardziej nowoczesnym centrum handlowym w rejonie Konina. Na powierzchni ponad 35 000 m2 znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 60 sklepów, między innymi takich marek jak: Intermarché, H&M, Reserved, New Yorker, Douglas, Empik, Mohito, Cropp, i House. Na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk oraz restauracja McDonalds. Ferio Konin posiada dogodną lokalizację. Usytuowane jest na głównej aorcie trasy komunikacyjnej, która zapewnia klientom dogodny i szybki dostęp do centrum handlowego – to zaledwie 5 minut drogi samochodem. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych.

Ferio Konin to nie tylko miejsce zakupów, ale także miejsce spotkań i spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Wypadki
Dostawczym zniszczył trzy pojazdy - policjanci zatrzymali go w centrum miasta
3 godziny temu 9,062 1

Dostawczym zniszczył trzy pojazdy - policjanci zatrzymali go w centrum miasta

Gmina Kościelec
Wójt Gminy Kościelec na uroczystej gali w Warszawie
8 godziny temu 1,273 1

Wójt Gminy Kościelec na uroczystej gali w Warszawie

Kino
Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]
22 godziny temu 3,148 2

Co w kolskim kinie zobaczysz w najbliższym czasie? [REPERTUAR]

Powiat Kolski
Susza hydrologiczna w powiecie? Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia
1 dzień temu 3,880 2

Susza hydrologiczna w powiecie? Pojawiają się pierwsze ostrzeżenia

Powiat Kolski
Ruszyła termomodernizacja kolskiego Ekonomika [ZDJĘCIE] [VIDEO]
1 dzień temu 3,863 2

Ruszyła termomodernizacja kolskiego Ekonomika [ZDJĘCIE] [VIDEO]

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [28-05 - 04-06-2023]
2 dni temu 13,960

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [28-05 - 04-06-2023]

R E K L A M A