R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wjechał w motorowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja prowadzi poszukiwania

13-08-2021 11:28 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,678 | Komentarzy: 5

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole intensywnie poszukują sprawcy wypadku do jakiego doszło wczoraj około godziny 21:40 w miejscowości Budzisław Stary.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Kierowca jadący samochodem marki VW Golf w trakcie skręcania w lewo uderzył prawidłowojadącą 17-letnią motorowerzystkę, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Poszkodowana kobieta została z obrażeniami przetransportowana do szpitala w Kole.

Z informacji przekazanych przez rzecznika prasowego KPP Koło wynika, iż trwają intensywne poszukiwania sprawcy wypadku, który odjechał po potrąceniu. Funkcjonariusze mają już pierwsze typy więc być może to kwestia godzin jak uda się odnaleźć kierowcę Gofla.

Za spowodowanie wypadku drogowego z uszczęrbkiem na zdrowiu powyżej dni 7-miu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jakie kolejne zostaną postawione zarzuty? O tym zdecyduje prokurator, po którego nadzorem prowadzone będzie śledztwo.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze