R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie osobówki z motocyklem. Kierowca jednośladu przewieziony do szpitala

18-08-2021 14:22 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 19,192 | Komentarzy: 3

18 sierpnia o godz. 11:15 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem w miejscowości Brdów gm. Babiak .
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował zastęp z JRG Koło oraz jeden zastęp OSP Babiak. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że w zdarzeniu udział brał samochód osobowy oraz motocykl.

Pojazdami podróżowały 2 osoby. Droga Wojewódzka 270 była zablokowana w obu kierunkach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu prowadzonych działań, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w obu pojazdach, ograniczeniu wycieku paliwa z motocykla oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który zaopatrzył osoby poszkodowane. Kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala. Na miejsce przybył p.o. Zastępcy Dowódcy JRG mł. kpt. Marcin Chodkowski, który przejął dowodzenie na terenie akcji oraz patrol Policji.

Działania ratownicze trwały 1 h 10 min. W akcji uczestniczyło 11 strażaków.

Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE