R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Kochasz biegać? Ta impreza jest dla Ciebie!

27-08-2021 16:08 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,879 | Komentarzy: 0

Biegowa Majówka w Powierciu miała się odbyć, jak sama nazwa wskazuje - w maju. Pandemia pokrzyżowała i te plany, jednak organizatorzy nie zniechęcili się i postanowili imprezę przenieść na wrzesień.

Foto:Pixabay
R E K L A M A

Pomysł zorganizowania święta biegania w Gminie Koło rodził się od dłuższego czasu w  głowach wielu mieszkańców Gminy Koło – miłośników biegania. Jednak od pomysłu do realizacji daleka droga. Grupa miłośników biegania z Powiercia wyszła z inicjatywą zorganizowania takiej biegowej majówki. Głównym inicjatorem jest Pan Andrzej Flaszewski, który stanął na wysokości zadania i zagrzał innych do pomysłu. W organizacje imprezy z wielkim zapałem włączył się radny Pan Radek Małecki, który przebiegł już wiele kilometrów ,Gmina Koło na czele z Wójtem Mariuszem Rybczyńskim , Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu, ZSCKR w Powierciu, Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Koło, wielu lokalnych sponsorów.

12 września 2021r. będzie świętem nas wszystkich-lubiących czynny odpoczynek, ale także dla tych, którzy będą wiernie kibicować swoim faworytom. Pandemia pokrzyżowała plany i biegowa majówka odbędzie się we wrześniu, ale już w przyszłym roku, mamy nadzieję, że będziemy rywalizować sportowo w maju. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, na najmłodszych kibiców będą czekać niespodzianki, na starszych słodki poczęstunek. Zaczynamy tradycję, która , mamy nadzieję, że przetrwa lata.

- zachęca do udziału Radny Rady Gminy Koło, Radosław Małecki

Zapraszamy do zapisów:

https://sportevents.time4run.com.pl/konkurencja 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze