Autor: 05 Styczeń 2011 przeczytasz w minutę
©
(1) | Czytano:
4,308 razy | przeczytasz w minutę

Meczem 10 kolejki Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej było spotkanie pomiędzy Liceum Ogólnokształcącego z Łubianką, wygrane przez tych drugich 2:1.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,308 razy
Udostępnij
Na mecz przyszło bardzo dużo kibiców piłki siatkowej, którzy oglądali bardzo ładną grę na poziomie amatorskim. Faworyt tego spotkania LO wygrał I seta do 19, lecz w II musiał uznać wyższość Łubianki i przegrał do 22. III partia to był prawdziwy horror. LO prowadziło 5:0 i 6:1 i 7:4 lecz bardzo ambitni zawodnicy Łubianki doprowadzili do remisu 10:10 i wygrali seta do 11, a całe spotkanie 2:1.

Wyniki 10 kolejki:

Babiak – Chodów 2:0 (25:19, 25:23)
Andre – Sompolno 2:0 ( 25:17, 25,15)
Powiercie – Certo – Camp 2:0 ( 25:19, 25:16)
Stare Miasto – Kościelec 2:0 ( 25:18, 25:23)
Grzegorzew – Mąkolno 2:0 (25:21, 25:15).