R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Akcja policji - bezpieczna droga do szkoły

19 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 1,328 | Komentarzy: 0

Tegoroczne wakacje już za nami. Przed nami nowy rok szkolny – czas nauki, ale nie tylko. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole 1 września dbali o bezpieczeństwo zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Na drogach przed szkołami pojawiły się patrole policyjne.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole w związku z inauguracją roku szkolnego przeprowadzili działania prewencyjne, mające zapobiec różnego rodzaju zagrożeniom. W tym szczególnym dniu mogliśmy zobaczyć patrole policji głównie w rejonach szkół, gdzie mundurowi dbali o to aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć na inaugurację Nowego Roku Szkolnego a po jej zakończeniu bezpiecznie wrócić do domu. Funkcjonariusze rozdawali również odblaskowe opaski, dzięki którym nasze pociechy będą lepiej widoczne na drodze. Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w nauce.

Mamy nadzieję, że zainteresowania, pasje, które w sobie odkrywacie i rozwijacie, będą dla Was powodem do dumy i satysfakcji. Jak co roku przypominamy o rozwadze i rozsądku. Nauczycielom zaś życzymy siły i wytrwałości w kształtowaniu młodego pokolenia.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA