R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Osobówka stanęła w ogniu. Dochodzenie prowadzi policja

02-09-2021 15:27 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 17,053 | Komentarzy: 0

1 września w o godz. 22:02 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na parkingu osiedlowym przy ul. Kolejowej w Kole.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

 Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z JRG Koło. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że pali się komora silnika w  samochodzie osobowym marki Audi.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren prowadzonych działań, przy użyciu aparatów ochrony dróg oddechowych podali pianę na palącą się komorę silnika oraz wodę  w obronie na dwa sąsiadujące auta. Pożar ugaszono. Wszystkie pojazdy zostały sprawdzone kamerą termowizyjną - kamera nie wskazała podwyższonej temp.

Działania zakończono. Działania ratownicze trwały 39 minut. W akcji uczestniczyło 8 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze