R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Nowe drogi w Kościelcu

14 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,724 | Komentarzy: 0

W dniu 2 września bieżącego roku miał miejsce ostateczny odbiór robót związanych z budową nowej nawierzchni na ulicy Krętej i ulicy Krótkiej w Kościelcu.
Foto:

Inwestycja polegała na wykonaniu stabilizacji cementowej, pełnej podbudowy kamiennej oraz nawierzchni z betonowej  kostki brukowej  wraz  z elementami odwodnienia w postaci 48 studni chłonnych, na odcinku o łącznej długości  wynoszącej 618,50 mb. W ramach inwestycji zamontowano również odpowiednie oznakowanie, regulujące ruch drogowy na ww. ulicach.

Roboty budowlane wykonane zostały przez  wyłoniona  w postępowaniu przetargowym firmę: KON-BRUK  Juszczak Grzegorz z siedzibą na ul. Nadbrzeżnej w Koninie, za cenę ofertową  w wysokości:  773 670,00 zł oraz Okresem gwarancji wynoszącym   60 miesięcy.

 

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA