R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Turniej Pokoleń Piłki Ręcznej w Przedczu

09-09-2021 13:49 | Źródło: Adam Adamczewski | Wyświetleń artykułu: 3,476 | Komentarzy: 3

Jak co roku, miłośnicy Przedeckiej piłki ręcznej spotkali się aby sprawdzić swoje umiejętności na boisku, oraz powspominać "jak kiedyś grało się w piłkę ręczną".

Foto:UKS Salus Przedecz
R E K L A M A

 W tym roku, Turniej Pokoleń Piłki Ręcznej w Przedczu miał miejsce podczas Pikniku Sportowego, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaźni Szkole przy Szkole Podstawowej imienia Władysława Umińskiego w Przedczu. Impreza odbyła się 4 września 2021r., na boisku Orlik 2012. W imprezie jak zwykle wzięli udział adepci Przedeckiego szczypiorniaka.

Całą imprezę sędziował sędzia należący do Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej w Poznaniu – Michał Szymczak. Do zawodów zgłosiło się aż sześć zespołów – w tym jedna żeńska (uczennice szkoły podstawowej). Zabawa była przednia, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale.

Na zakończenie imprezy, zawodnicy seniorów zorganizowali niespodziankę. Wieloletni trener UKS „SALUS” Przedecz – Pan Edward Dereszewski, w tym roku przeszedł na zasłużoną emeryturę. W podziękowaniu za wszystko co zrobił, zawodnicy przy akompaniamencie utworu „Wind of change” – zespołu Scorpions (ulubiony utwór Pana Edwarda – przyp. red.), i wyjątkowej oprawie – złożyli na jego ręce wyrazy wdzięczności za całą pracę którą włożył w ich wychowanie.

Odejście Pana Edwarda Dereszewskiego na emeryturę, nie oznacza że piłka ręczna zniknie z mapy Przedcza. Będzie kontynuowana do końca świata

– a nawet dzień dłużej – powiedział nam Adam Adamczewski.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze