(7)
Słonecznie -0.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Na tym skrzyżowaniu licznik kolizji wciąż rośnie

Na tym skrzyżowaniu licznik kolizji wciąż rośnie

Autor: KP PSP Koło 15 Wrzesień 2021
Na tym skrzyżowaniu licznik kolizji wciąż rośnie
© KP PSP Koło
Komentarzy: 7 Czytano:
23,550 razy |

14 września o godz. 12:09 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej w Kole z PCK.

R E K L A M A
7
Czytano:
23,550 razy
Udostępnij

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z JRG Koło oraz jeden zastęp z OSP Koło nad Wartą. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy przed przybyciem pomocy.

Ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Jednej z osób biorących udział w zdarzeniu udzielono pierwszej pomocy. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, któremu przekazano osobę poszkodowaną by kontynuowano udzielanie pom. Po przebadaniu osoba poszkodowana została na miejscu zdarzenia.

Ratownicy odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach. Zakręcono dopływ gazu LPG w jednym z samochodów. Strażacy ograniczyli wycieki płynów eksploatacyjnych z pojazdów przy pomocy sorbentu.

Działania zakończono. Po odjeździe z miejsca zdarzenia wszystkich zastępów straży pożarnej na miejscu pozostał patrol policji zabezpieczający teren po prowadzonych działaniach prowadząc swoje dalsze czynności dochodzeniowe. Działania ratownicze trwały 1 h 1 min. W akcji uczestniczyło 11 strażaków.

Z relacji policji wynika, że kierujący pojazdem marki Renault w następstwie nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu zderzył się z prawidłowo jadącym ulicą Toruńską kierowcą Mercedesa. Sprawca został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej

.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (7)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
kolanin · 15 Wrzesień 2021
"profesjonalna pani" - uważnym to trzeba być na każdym odcinku drogi.
harcerz · 17 Wrzesień 2021
Normalnie piechotą by tam doszli ci strażacy ;)
miko · 16 Wrzesień 2021
jak czytam taki tekst to rzygać się chce
Złomowisko · 15 Wrzesień 2021
Nawet nie liczcie na to że TO weźmiemy do siebie >:/
Mr. S · 15 Wrzesień 2021
Wyjątkowo brzydki kolor miało to Twingo mam nadzieję że nie będzie naprawiane tylko zezlomowane
Szczesiak Elżbieta · 15 Wrzesień 2021
W artykule o kolizji nie doczytałam się ,na którym skrzyżowaniu miało miejsce to zdarzenie. Domyślać się chyba nie powinnam , skoro osoby ,,profesjonalne,, zamieszczają taką informację. Jest to ważne gdyż każdy dodatkowo będzie uważny jadąc tym odcinkiem drogi.Pozdrawiam.
czytelnik · 15 Wrzesień 2021
A ile jest skrzyżowań ul. Toruńskiej z ulicą PCK???
kolanin · 15 Wrzesień 2021
"profesjonalna pani" - uważnym to trzeba być na każdym odcinku drogi.
R E K L A M A