R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Jubileuszowe 20-te Powiatowe Zawody Strzeleckie

19-09-2021 10:59 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 7,941 | Komentarzy: 1

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych stawiło się 25 drużyn z powiatu kolskiego by powalczyć o Puchar Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego. Uczestników zawodów powitał i poprowadził imprezę strzelecką Robert Jokiel - Kierownik Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania w Starostwie Powiatowym w Kole, który wraz z sędzią głównym Pawłem Michalskim otrzymali z rąk Prezesa ZP LOK w Kole Ireneusza Wojtysiaka odznaczenia
R E K L A M A

Walka o Puchar była zacięta, ale jak wiadomo liczyła się dobra zabawa. Złoto zdobyła drużyna BANKOWCÓW z OSM w Kole z uzyskaną liczbą punktów 248, Drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie z 243 punktami zakończyła zmagania ze srebrem, brąz wywalczyła drużyna Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego ze Straszkowa z 234 punktami..

Najlepszymi strzelcami okazali się:

  • Wiktoria Witkowska z LO w Kole, zdobywając 101 punktów, 
  • Kamil Szczęsny z ZSOiT w Kłodawie z 99 punktami,
  • Robert Biernacki z Gminy Koło, który uzyskał 90 punktów. 

Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonali: Dorota Szkudlarek Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury I Promocji, Ireneusz Wojtysiak Prezes ZP LOK w Kole oraz prowadzący Robert Jokiel.

Na Uczestników zawodów czekała gorąca  grochówka z kotła wraz z smażoną kaszanką, które to pyszności przygotowali Strażacy z OSP Koło nad Wartą, na czele z Prezesem Arkadiuszem Olczakiem i niezastąpionym "kucharzem" Mirosławem Łukaskim.
W trakcie imprezy nie zabrakło Wolontariuszy z Rejonowego Oddziału PCK w Kole, którzy zabezpieczali zawody od strony medycznej.

W czasie imprezy wszyscy przybyli mogli zapoznać się z prezentowaną przez naszą kolską Policję bronią, dokonać spisu powszechnego oraz skorzystać z mobilnego punktu szczepień. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE