R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Piknik rodzinny ze szczepieniem w tle

21-09-2021 10:17 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,937 | Komentarzy: 5

Koło Gospodyń Wiejskich w Dzierawach (gm. Koło) organizowało niedzielny piknik rodzinny, który oprócz dobrej zabawy był pretekstem do szczepienia przeciwko COVID-19.

R E K L A M A

Animacje dla dzieci, przejażdżki bryczką, dmuchane atrakcje, ognisko i wiele innych propozycji zapewnili organizatorzy lokalnej społeczności, która postanowiła spędzić niedzielne popołudnie na terenie byłej szkoły podstawowej w Dzierawach.

Powodem organizacji pikniku była akcja szczepień przeciwko koronawirusowi. Każdy kto zdecydował się przyjąć szczepionkę otrzymywał upominek.

W trakcie wydarzenia druhowie OSP Wrząca Wielka przygotowała pokaz czynności podnoszących bezpieczeństwo w kuchni. Dbali również o bezpieczeństwo uczestników pikniku. O dobrą zabawę dorosłych dbał DJ Jacob, odpowiedzialny za oprawę muzyczną.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze