R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Mamy w powiecie Mistrza Polski w carvingu!

21-09-2021 19:22 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,472 | Komentarzy: 0

18 września br w Giżycku odbyły się Mistrzostwa Polski w carvingu. Wśród uczestników pojawił się doświadczony w tej dyscyplinie Adrian Jaworski, który jak się okazało - nie miał sobie równych.

Foto:Adrian Jaworski
R E K L A M A

Jak relacjonuje Adrian - konkurs składał się z  dwóch konkurencji. Pierwsza polegała na przywiezieniu gotowych prac o tematyce Mistrzów Świata z ekonomią społeczną.

Na rozstawienie oraz wyeksponowanie przywiezionych dzieł mieliśmy jedną godzinę, mogliśmy docinać dodatkowe elementy oraz dopieszczać pracę, którą wykonaliśmy w domu. W tej konkurencji postawiłem na malutkie oraz delikatne detale, bardzo małe oraz symetryczne wycięcie wzory i kwiaty, wykonałem również medal oraz motywy przewodnie w tej konkurencji.

- relacjonuje Mistrz

Druga konkurencja polegała na wykonaniu pracy na miejscu. Tematyka konkurencji to Freestyle, czyli dobranie własnej tematyki oraz wyeksponowanie jej na wybranym surowcu. W dwóch konkurencjach obowiązkowym surowcem była dnia lub arbuz.

W drugiej konkurencji postawiłem na klasykę Carvingu oraz najlepiej wykorzystywaną jej opcję czyli Wesele. Na wykonanie dzieła mieliśmy 90 minut. Było to swoistego rodzaju Show przed zebranymi widzami oraz uczetnikami imprezy.

- dodaje Adrian Jaworski

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze