R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Nowa karetka rozpoczyna pracę w kolskim szpitalu

30-09-2021 09:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,567 | Komentarzy: 5

Dzięki złożonemu wnioskowi przez Powiat Kolski i otrzymanej dotacji w wysokości 500 000 złotych - do taboru kolskiego szpitala dołączyła nowa karetka specjalistyczna.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Zakup ambulansu wraz ze sprzętem i wyposażeniem medycznym, na potrzeby Zespołów Ratownictwa Medycznego SP ZOZ w Kole. Zakupiony ambulans wykorzystywany będzie jako jednostka intensywnej opieki, zaawansowanego leczenia i monitorowania pacjentów – biorąc udział w najcięższych przypadkach zagrożenia życia i zdrowia - to tytuł projektu jaki został złożony do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Sukces wniosku od dzisiaj będzie widoczny na ulicach powiatu niosąc pomoc i ratunek mieszkańcom.

Pojazd został zaprezentowany w trakcie dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Kolskiego. Jak widać na zdjęciach - jest to nowoczesny pojazd, wyposażony w najważniejszy do ratowania życia i zdrowia sprzęt. 

Koszt karetki to 532 688,25 złotych z czego 500 000 złotych to dofinansowanie z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę