sim
materace
Wiadomości Kultura i rozrywka Konkurs szopek bożonarodzeniowych

Konkurs szopek bożonarodzeniowych

07-02-2010 16:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,707 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Konkurs szopek bożonarodzeniowych
Foto:
7 lutego w kościele farnym po zakończeniu Mszy św. dla dzieci o godz. 14.00 ogłoszone zostały wyniki konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową, wykonaną przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole.
Wykonane prace przez cały okres Bożego Narodzenia parafianie mogli oglądać w kruchcie kościelnej przy wejściu i wyjściu z kościoła.

Komisja konkursowa w składzie: ks. proboszcz Józef Wronkiewicz jako przewodniczący oraz ks. Roman Koszewski i Maksymilian Skorek oraz siostra katechetka Natalia Jaroszewska jako członkowie komisji mieli bardzo trudny wybór. Po długiej dyskusji podjęto decyzję, że zostaną wyróżnieni następujący autorzy prac: Damian Sobczak, Paulina Sobczak, Zofia Mroczkowska, Dawid Klimański, Piotr Kujawa, Natalia Wojewoda, Maria Jarmuż, Katarzyna Jarmuż, Bartosz Kiciński, Natalia Grzelak, Olga Pyrzyńska, Natalia Kowalska i Dominik Kowalski.

Nagrodzone szopki wyróżniają się oryginalnością, ciekawymi pomysłami, estetyką oraz samodzielnością wykonania. W konkursie mogły brać udział rodzeństwa, co bardzo cieszy każde serce, ponieważ taka wspólna praca jednoczy i sprzyja powiększaniu węzłów rodzinnych. Wkład włożony w prace poszczególnych elementów szopek przyniósł dzieciom i ich rodzicom wiele satysfakcji i radości.
W imieniu Komisji, dziękuję wszystkim dzieciom i ich rodzicom za tak chętne zaangażowanie się w konkurs na terenie naszej parafii – skonstatowała siostra Natalia Jaroszewska.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!