R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biznes

Najem nowego auta, czyli jak ograniczyć koszty zakupu pojazdu

13-10-2021 08:34 | Źródło: Partner | Wyświetleń artykułu: 1,575 | Komentarzy: 1

Zakup firmowego samochodu to spory wydatek dla przedsiębiorstwa. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszą się m.in. auta poleasingowe. Braki budżetowe nie przekreślają jednak szans na kupno nowego auta. W jaki sposób sfinansować taką inwestycję? Poznaj rozwiązane dostępne w mAuto i dowiedz się więcej.

Foto:partner
R E K L A M A

Najem długoterminowy – na czym polega?

Najem długoterminowy to jedna z nowoczesnych metod finansowania rozbudowy floty firmowych samochodów. Rozwiązanie stanowi jedną z odmian leasingu – występują między nimi jedynie drobne różnice.

Na czym polega najem długoterminowy? Przedsiębiorca zawiera umowę, dzięki której może użytkować firmowy samochód w zamian za dokonywanie regularnych opłat. Ich wysokość będzie zależeć od okresu najmu – w przypadku mAuto jest to od 24 do 48 miesięcy. Po tym czasie samochód wraca w posiadanie leasingodawcy, a przedsiębiorca może sięgnąć po kolejny model.  

Najem długoterminowy – poznaj korzyści

Dlaczego najem długoterminowy to korzystna forma finansowania? Przede wszystkim nie wymaga inwestowania firmowych środków w zakup samochodu. Wkład własny nie jest konieczny – w przypadku oferty mAuto może wynosić 0% wartości wybranego pojazdu.  

Najem długoterminowy może być także korzystniejszy w stosunku do tradycyjnej formy leasingu. W ramach oferty przedsiębiorca nie spłaca wartości całego samochodu a jedynie jej utratę. To przedkłada się na obniżenie kosztów miesięcznej raty.

Jakie samochody są dostępne w ofercie najmu?

Ogromną zaletą najmu w mAuto jest fakt, że takie rozwiązanie umożliwia rozbudowę firmowej floty o najnowsze modele samochodów. W ofercie znajdziesz auta kilkunastu najpopularniejszych marek – m.in. Audi, Seat, Hyundai oraz Ford. Fabrycznie nowe samochody są dostępne od ręki w wersjach z bogatym wyposażeniem.

Warto wspomnieć, że w ramach najmu możesz skorzystać również z oferty aut poleasingowych. Listę dostępnych samochodów możesz przeszukiwać także według rodzaju nadwozia – od kompaktowych hatchbacków i luksusowych sedanów aż po dostawcze van-y i busy.  

Jak działa mAuto?

mAuto to wirtualna platforma oferująca szybki i wygodny dostęp do oferty leasingu i najmu firmowych pojazdów. Cały proces odbywa się zdalnie – od wyboru konkretnego modelu, aż po określenie warunków finansowania. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć do minimum wszelkie formalności związane z wyborem samochodu. Tym samym możesz w pełni skoncentrować się na firmowych obowiązkach. Po wszystkim auto zostanie dostarczone pod umówiony adres na terenie całego kraju – za darmo. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze