R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

55 wyjazdów spowodowanych silnym wiatrem. Ucierpiał kolski cmentarz

22-10-2021 14:10 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 23,664 | Komentarzy: 3

Od godziny 14:00 w czwartek do piątkowego poranku strażacy na terenie całego powiatu usuwali skutki wichury jaka przeszła przez nasz region.
Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Powalone drzewa, zablokowane drogi, zerwane linie energetyczne, 17 uszkodzonych dachów na domach i budynkach gospodarczych - to bilans wczorajszych silnych wiatrów. Z relacji strażaków wynika, że nikt na terenie Powiatu Kolskiego nie został ranny w wyniku zdarzeń.

Na kolskim cmentarzu przy ul. Poniatowskiego złamane drzewo uszkodziło kilka pomników. Zerwane linie energetyczne odcinały od prądu mieszkańców wielu społectw. Większość awarii udało się już usunąć.

Mieszkańcy powiatu otrzymywali około godziny 18:00 komunikaty sms od Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa o silnych wiatrach oraz możliwych przerwach w dostawie prądu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę