R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Miasto kupi choinkę świąteczną za 100 000 złotych?

25-10-2021 17:57 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,837 | Komentarzy: 25

W najbliższą środę kolscy radni wezmą udział w obradach XLI Sesji Rady Miasta Koła. Wśród punktów znalazły się zmiany w budżecie.

Foto:pixabay
R E K L A M A

Jednym z punktów zmieniających budżet naszego miasta znalazł się punkt dotyczący zabezpieczenia kwoty 100 000 złotych na zakup dekoracji świątecznej. W opisie możemy przeczytać:

Na wniosek Naczelnika Wydziału Infrastruktury Technicznej, Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej UM, tworzy się plan wydatków majątkowych na zadanie pn. „Zakup dekoracji świątecznej wraz z montażem”. Środki te planuje się przeznaczyć na zakup choinki, która usytuowana zostanie przed budynkiem ratusza.

- materiały sesyjne

Czy to dużo? nietrudno znaleźć w interncie koszty choinek świątecznych, które dekorują największe polskie miasta. Niektóre z nich to koszt od 50 do 100 tysięcy złotych, a są i takie za blisko 250 000 zł.

Nad zmianami teraz pochylą się kolscy radni i to oni zadecydują, czy zaproponowane zmiany w budżecie wejdą w życie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (25) Pokaż komentarze