R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Honorowy Obywatel Miasta Koła odebrał akt nadania. Wymowne słowa o zakupie choinki

27-10-2021 13:15 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl, UM Koło | Wyświetleń artykułu: 8,401 | Komentarzy: 6

Ewaryst Jaśkowski dziś już oficjalnie należy do zacnego grona Honorowych Obywatelki Miasta Koła. W trakcie dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Kole przekazano na Jego ręce akt nadania tytułu, padało wiele ciepłych słów nt. dokonań Pana Ewarysta. Sam nagrodzony na koniec swojego podziękowania wygłosił wymowne słowa dotyczące zakupu choinki przez Urząd Miejski w Kole.
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Wniosek o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Koła Panu Ewarystowi Jaśkowskiemu złożył do Przewodniczącego Rady Miejskiej Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski. Komisja Honorowa pozytywnie zaopiniowała wniosek włodarza. Akt nadania tytułu "Honorowy Obywatel Miasta Koła" oraz Statuetka trafiła dziś do rąk pana Ewarysta w uroczystych okolicznościach. Ewaryst Jaśkowski to znany społecznik, osoba szanowana i ceniona w środowisku lokalnym. Jest wciąż aktywny i nie ustaje w działalności regionalistycznej.

W trakcie sesji do podziękowań za całokształt działalności połączonymi z gratulacjami dołączyli się: Dyrektor Muzeum Technik Ceramicznych w Kole Tomasz Nuszkiewicz, Honorowy Obywatel Miasta Koła Robert Andre, Honorowy Obywatel Miasta Koła Kazimierz Kasperkiewicz oraz radni miejscy.

Ewaryst Jaśkowski w trakcie krótkiej wypowiedzi podziękował za nadanie tytułu, wspomniał o swojej pracy zawodowej i regionalistycznej, pasjach i zainteresowaniach.

Na koniec, z mównicy padły wymowne słowa kierowane do rady, aby nie popierali zakupu choinki za tak wysoką kwotę. Podkreślił, że wyborcy mogą za taką decyzję się odwrócić; może się to nie spodobać. Prosił o rozsądek i tradycyjne podejście do tematu choinki i zakup za 5 lub 10 tysięcy złotych. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę