R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Cmentarne kwesty sukcesami w Kole i Kłodawie

02-11-2021 19:48 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,297 | Komentarzy: 2

Tradycyjnie na terenie cmentarzy w Kole i Kłodawie lokalne stowarzyszenia prowadziły kwestę na rzecz odnowy zabytkowych pomników. W tym roku organizatorzy odnotowali pokaźne sumy przekazane przez mieszkańców.

Foto:SPMKnW
R E K L A M A

Jak poinformowało na swoim facebooku Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą - tegoroczna zbiórka odbywała się na cmentarzu parafialnym oraz ewangelickim. W kwestę zaangażowanych było mnóstwo osób co przełożyło się na doskonały wynik: 7 627 złotych i 94 złotych , 6 euro i 94 centy na cmentarzu parafialnym oraz 631 złotych na nekropolii ewangelickiej.

Cieszymy się ogromnie, że po roku przerwy udało się zjednoczyć kolan wokół tak ważnej sprawy jak zachowanie dziedzictwa naszego miasta i jego mieszkańców.

- podkreśla stowarzyszenie

W Kłodawie zebrana suma z pewnością pozwoli na poprawę wielu nagrobków. Ireneusz Niewiarowski przekazał również za pośrednictwem facebooka o zebranej kwocie 16 909 złotych i 41 groszy.

Kwesta w Kłodawie

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze