R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Koncert dla Jarka - Niech odzyska radość życia!

17 dni temu | Źródło: MDK Koło | Wyświetleń artykułu: 6,482 | Komentarzy: 0

Jarek Waszak, chorujący na wrodzoną łamliwość kości , 2 lutego 2021 roku zasłabł i trafił do szpitala. Lekarze zdiagnozowali rozległy, prawostronny udar niedokrwienny i niedrożność tętnic. Przez kilka tygodni przykuty był do szpitalnego łóżka. Nie było z nim kontaktu, nie poruszał prawą ręka i nogą. Długo trzeba było czekać na poprawę, ale na szczęście przyszedł czas, kiedy Jarek zaczął rozpoznawać swoją żonę Anetę, mówić i poruszać kończynami.
Foto:MDK Koło
R E K L A M A

Żona Jarka również jest osobą niepełnosprawną. Choroba spowodowała, że przeszła już 21 operacji, straciła lewą stopę. Mimo przeciwności losu para tworzy szczęśliwy związek. Są dla siebie wsparciem, i nie maja nikogo poza sobą.  Pani Aneta, aby opiekować się mężem, musiała zrezygnować z pracy.

Rokowania dla Jarka są dobre, ale potrzebny jest długotrwały i kosztowny proces rehabilitacyjny.  Pani Aneta, szukając pomocy, trafiła do gitarzysty Rafała Lacha, który zdecydował się wystąpić w Kole. Miejski Dom Kultury nie pozostał obojętny na prośbę Pani Anety. Muzyk zagra swój koncert na MDK-owskiej scenie. Dochód z cegiełek-biletów wspomoże leczenie.

26 listopada, o godz. 18:00, zapraszamy Ludzi Wielkich Serc, których tak wielu jest wśród nas, do udziału w tym charytatywnym wydarzeniu muzycznym. Pomóżmy Jarkowi odzyskać sprawność!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę