R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Modernizacja oświetlenia drogowego w gminie Kościelec

15 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,778 | Komentarzy: 0

Na terenie Gminy Kościelec wykonywana jest inwestycja pn.: „Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w zakresie istniejącej sieci oświetleniowej oraz montaż nowych punktów świetlnych w ramach modernizacji istniejących ciągów oświetleniowych”.
Foto:

Przedsięwzięcie  wykonywane jest przez  Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. w Kaliszu, w której Gmina Kościelec jest wspólnikiem. W ramach inwestycji wymienionych na nowe zostanie 165 opraw oświetleniowych oraz zamontowanych dodatkowo 86 opraw na istniejących słupach elektroenergetycznych  w pasach drogowych, wcześniej wytypowanych przez pracowników Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe. Wykonanie Etapu I inwestycji zaplanowane do końca bieżącego roku obejmie wymianę opraw w m. Dobrów, gdzie wymienionych zostanie 69 opraw i dołożone 32 oraz  w m. Straszków w pasie drogi krajowej 92, gdzie wymienionych zostanie 18 opraw wraz z istniejącymi słupami. Do Etapu II, którego zakończenie zaplanowano do 30.04.2022 r., zakwalifikowano wymianę 55. opraw i dołożenie kolejnych 40. w m. Gozdów, wymianę 13. i dołożenie 9. w m. Trzęśniew, wymianę 3. i dołożenie 2. w m. Police Mostowe oraz wymianę 7. i dołożenie 3. w Kościelcu przy ulicy Długiej.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę