R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Totalnie pijany kierowca uszkodził pięć pojazdów. Zatrzymał się z iskrami za pojazdem

15 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,254 | Komentarzy: 4

W Straszkowie na drodze krajowej nr 92 doszło po godzinie 16:00 do zdarzenia drogowego, w którym udział brało pięć pojazdów. Kierowca, który doprowadził do uszkodzenia pięciu z nich był totalnie pijany.
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Z relacji naocznego świadka, który udzielał pierwszej pomocy kierowcy Renault Laguna (sprawcy) przekazał naszej redakcji jak doszło do zdarzenia. Z jego opisu wynika, że 51-letni mieszkaniec gm. Kościelec jechał środkiem drogi zahaczając inne pojazdy doprowadzając do uszkodzenia również swojej Laguny. W pewnym momencie nadjeżdżał wprost na jadącego od strony Kościelca naszego informatora. Uszkodzone podowzie obcierało o asfalt tworząc liczne iskry. 

Świadek odbił w stronę barierek dzięki czemu nie doszło do kolejnego zderzenia. Pasażerka Renault Laguny zabierając z wnętrza samochodu psa uciekła z miejsca zdarzenia. Na pomoc sprawcy ruszył świadek i inne osoby, które próbowały uwolnić mężczyznę z zakleszczonego wnętrza. Zabrano kartę klucz, ponieważ sprawca próbował odpalić pojazd. 

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, ratownicy medyczny z karetki uwolnili mężczyznę z wnętrza i przetransportowali do karetki. Policjanci przebadani sprawcę alkomatem. Wynik jaki uzyskali to ponad 3 promile!

Teraz odpowie przed sądem za swoje wyczyny. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę