R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Mężczyzna zginął w pożarze kotłowni. Prokuratura bada okoliczności zdarzenia

22-11-2021 10:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,744 | Komentarzy: 0

Do tragedii doszło wczoraj około godziny 15:00 w miejscowości Wewierz (gm. Chodów), gdzie w kotłowni jednego z domów pojawił się ogień.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Jak informują nas strażacy - po dojechaniu na miejsce pierwszego zastępu (OSP Chodów) ustalono, że pożarem objęta była kotłownia, której wejście ulokowane było od zewnętrznej strony budynku. Syn właściciela posesji rozpoczął samodzielne gaszenie przed dojechaniem straży. Przybyli na miejsce policjanci prowadzili pierwszą pomoc nieprzytomnemu, około 80-letniemu mężczyźnie. Strażacy w aparatach ochrony górnych dróg oddechowych weszli do pomieszczenia dogaszając i wietrząc pomieszczenie kotłowni. Wyniesiono również butlę z gazem.

Mimo prowadzonej akcji ratunkowej nie udało się uratować mężczyzny. Czynności w tej sprawie trwają pod nadzorem Prokuratury.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze