R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biznes

Grudzień pełen dobrej energii w Ferio Konin!

22-11-2021 12:36 | Źródło: CH Ferio | Wyświetleń artykułu: 1,989 | Komentarzy: 0

Dla wszystkich mieszkańców Konina i okolic Ferio Konin przygotowało grudniowe pełne dobrej energii atrakcje. Po rocznej przerwie wracają wyczekiwane przez klientów świąteczne wydarzenia: warsztaty ZRÓB to SAM czy wspólne kolędowanie.

Foto:CH Ferio
R E K L A M A

Okres przedświąteczny, to czas wyjątkowy, a Ferio Konin zadba o to, aby był pełen dobrej energii.

W weekend 11 i 12 grudnia zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach ZRÓB to SAM. Warsztaty do ciekawa propozycja na spędzenie czasu wolnego, ale przede wszystkim zaangażowanie naszych klientów do wspólnej twórczej pracy. W ramach prowadzanych zajęć wykorzystamy naturalne materiały jak gałązki igliwia, suszone owoce czy drewno, a powstaną z nich m.in.: świąteczne wianki w stylu skandynawskim. Jest to doskonały pomysł na własnoręcznie wykonaną świąteczną ozdobę lub prezent dla bliskiej osoby. Już teraz uchylamy rąbka tajemnicy, że tego typu warsztaty, w tym o charakterze proekologicznym, będą miały swoją kontynuację w przyszłym roku. Domki dla owadów, kwiaty doniczkowe, czy kolorowanki dla najmłodszych drukowane na papierze z recyklingu, to tylko niektóre z prezentów, jakimi będziemy nagradzać klientów Ferio Konin w nadchodzącym roku. Atrakcji z pewnością nie braknie.

Wróćmy jednak do świątecznej atmosfery: jak spakować ogromnego misia lub inny mniej foremny upominek? Dla tych, którzy nie mają czasu pakować prezentów, lub nie wiedzą jak się do tego zabrać, już 14 grudnia dla klientów centrum handlowego uruchomiony zostanie darmowy serwis pakowania prezentów. W całej gamie materiałów do pakowania, będzie można zaleźć również te ekologiczne.

Z kolei dla klientów, którzy nie mają pomysłu na świąteczny upominek, przypominamy, że karta podarunkowa Ferio Konin to prezent doskonały! W specjalnie uruchomionym świątecznym punkcie sprzedaży, wystarczy zakupić kartę o odpowiedniej wartości, wybrać jeden z kilku oferowanych wzorów świątecznego opakowania i przekazać moc dobrej energii obdarowywanemu.

Świątecznej atmosfery dopełni powracające po roku przerwy, wspólne kolędowanie z uczniami Szkoły Muzycznej Yamaha w Koninie. Utalentowani podopieczni szkoły wprowadzą wszystkich odwiedzających centrum w świąteczny nastrój. Na wspólne śpiewanie pełne dobrej energii zapraszamy tuż przed Świętami pod bożonarodzeniową choinkę.

Miasto Konin i jego okolice, a tym samym Ferio Konin, to miejsca pełne dobrej energii. Po ostatnim, trudnym dla wszystkich czasie, chcemy przekazać tę energię dalej. Do aktywności podejmowanych na terenie centrum handlowego zaprosimy mieszkańców, by wspólnie działać i eksponować to co dla nas ważne, czyli troska o naturę i wrażliwość na wyzwania współczesności. mMała zmiana, taka jak wybór ekologicznego opakowania, czy samodzielne zrobienie świątecznych ozdób, to doskonały początek „zielonego myślenia”

- mówi Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

Wszystkie przygotowane aktywności przygotowane zostały zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze