R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

SZACH-MAT rozwój edukacji w gminie Kościelec

24-11-2021 13:06 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,649 | Komentarzy: 0

Z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2021 ruszyły ponownie zajęcia dodatkowe w ramach projektu „SZACH-MAT – rozwój edukacji w gminie Kościelec”.

Foto:

W okresie od początku roku do kwietnia projekt funkcjonował na zasadach pracy zdalnej. Z końcem października 2021 roku nastąpiło zakończenie projektu, zajęcia z użyciem zakupionego do projektu wyposażenia są kontynuowane w szkołach w stopniu odpowiadającym zapotrzebowaniu. W miesiącach wrzesień oraz październik dzieci zapisane do projektu, wzięły udział w wycieczkach edukacyjnych. Uczestnicy odwiedzili m.in. Kalisz, Gniezno, Biskupin. Zajęcia dodatkowe oraz wycieczki dofinansowane są w ramach poddziałania 8.1.2. Kształcenie ogólne. Całkowita wartość projektu, to kwota 496.500,00 zł, z czego dofinansowanie wynosi 468.540,00 zł.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze