R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kradzieże

Ukradli piec i kwiat doniczkowy. Policjanci piec znaleźli zakopany w ziemi

29-11-2021 11:02 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 20,673 | Komentarzy: 2

W dniu 15 listopada 2021 roku w jednym z marketów budowlanych na terenie miasta Koła doszło do kradzieży pieca stalowego typu „koza” hiszpańskiej firmy „Panadero” o wartości blisko 2900,00 złotych oraz Juki dobrze znanej i bardzo popularnej rośliny doniczkowej.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Na efekty pracy kolskich kryminalnych nie trzeba było długo czekać. Policjanci bardzo szybko ustalili sprawców tej kradzieży, którymi okazali się dwaj mieszkańcy Koła w wieku 44 i 57 lat. Zaangażowanie i błyskotliwość funkcjonariuszy pozwoliła odnaleźć utracony piec, który był zakopany w ziemi na jednej z posesji na terenie miasta Koła. Ponadto w trakcie wykonywanych czynności policjanci natrafili na inne przedmioty pochodzące z przestępstwa.

Podejrzanym zostały już przedstawione zarzuty kradzieży, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Mężczyźni za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze