R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Spotkanie z Grażyną Gołdych

06-12-2021 13:40 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,449 | Komentarzy: 1

W ramach Kawiarenki Literackiej - w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole - w piątek 03 grudnia, odbyło się spotkanie z lokalną artystką i poetką panią Grażyną Gołdych.

Foto:PiMBP w Kole | Spotkanie z Grażyną Gołdych
R E K L A M A

Pierwsze opowiadania i wiersze zaczęła pisać będąc uczennicą kolskiego Liceum. Pomimo, że pisze „do szuflady” jest laureatką wielu konkursów literackich lokalnych i ogólnopolskich, m.in. OCEAN ŁEZ – Fundacji Vademecum „Chodź ze mną” im. Sandry Brędowskiej i Wydawnictwa „Magia Słów” (wyróżnienie za wiersz „Łezka”), OPOWIEŚCI NIESAMOWITE – miesięcznika „Czwarty Wymiar” (wyróżnienie za opowiadanie „Cud”), konkursów organizowanych przez MDK w Kole – „Nostalgia za…”, „Obrazki z Dzieciństwa”, „Wspomnienia Września 1939 r.” oraz „Moja opowieść o Świętym Mikołaju” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole oraz Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kole. Uczestnikom spotkania opowiadała o swoich pasjach, inspiracjach do pisania, ulubionych wierszach, poetach i książkach. Zaproszeni goście i sama poetka czytali wybrane wiersze i opowiadania. Spotkanie prowadziła dyrektor PiMBP w Kole Aleksandra Kowalska.

Tekst - Sławomira Królak

 

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze