R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Szef kuchni, który podbija Polskę. Drugi odcinek podcastu

08-12-2021 12:11 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,881 | Komentarzy: 2

Dziś pragniemy zaprosić naszych czytelników do wysłuchania drugiego odcinka podcastu "Z Koła na Szczyt", którego gościem jest Jakub Botta.
Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Jakub Botta to mieszkaniec Koła, który postanowił wyjechać najpierw do Łodzi, potem do Warszawy w pogoni za swoimi marzeniami - gotowaniem. Mimo, iż studiował techniki stomatologiczne to ostatecznie postanowił przerwać studia i rozpocząć pracę w gastronomii. W naszej rozmowie wspomniał o kolskiej restauracji, gdzie rozpoczynał staż oraz o tym jak potoczyło się jego życie w dużych miastach.

Jednym z punktów rozmowy był występ Jakuba w znanym programie telewizji Polsat "Top Chef". Opowiedział o kulisach programu oraz o tym, że niebawem rozpoczyna projekt ze znanymi kucharzami i osobami ze świata gastronomii. 

Posłuchajcie sami. 

 

Cała rozmowa dostępna tutaj: https://www.e-kolo.pl/strona,59,podcastyR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę