R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km odbędą się w Kole!

18-12-2021 10:54 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,435 | Komentarzy: 1

Zarząd Polskiego Związku Lekkiej Atletyki po zapoznaniu się ze złożoną przez organizatorów Międzynarodowego Biegu Warciańskiego w Kole ofertą na organizację mistrzostw Polski przyznał organizację 12. PZLA Mistrzostw Polski Kobiet w Biegu na 10 km.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

To wskazuje na jedno - kolski bieg w oczach profesjonalistów jest imprezą organizowaną na najwyższym poziomie. Wielu utytułowanych biegaczy wspominało, że nowa trasa jest doskonała do uzyskiwania dobrych wyników czasowych.

Mistrzostwa  Polski Kobiet w Biegu na 10 kilometrów odbędą się podczas 43 edycji Międzynarodowego Biegu Warciańskiego 22 PAŹDZIERNIKA 2023 roku.

Gratulujemy dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Jarosławem Kawką na czele! Bieg z roku na rok staje się jeszcze lepszą sportową wizytówką naszego miasta.

Ranking: Bieg Warciański drugim biegiem w Polsce i wysoko na świecie!

Serwis maratonczyk.pl opublikował aktualny ranking imprez biegowych w kraju i za granicą. Kolski bieg z wieloletnią trad...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze