R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Gmina Dąbie: zrewitalizowany teren przy szkole w Kupininie

29-12-2021 07:54 | Źródło: Gmina Dąbie | Wyświetleń artykułu: 2,061 | Komentarzy: 0

Dziś prezentujemy modernizację terenu przy szkole w Kupininie, której realizacja była możliwa dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ramach projektu "Kształtowanie przestrzeni publicznej na terenie Gminy Dąbie w miejscowościach Kupinin, Domani i Chełmno".

R E K L A M A

Prace polegały na przebudowie komunikacji wewnętrznej, w postaci ciągu pieszo-rowerowego, co niewątpliwie wpłynęło na wzrost bezpieczeństwa podczas drogi dzieci do placówki. Utwardzone zostały wewnętrzne place manewrowe (parkingi dla nauczycieli, rodziców oraz dla autobusu szkolnego). Zakupione i zamontowane zostały zabawki dla dzieci. Całość została doświetlona lampami fotowoltaicznymi i obsadzona roślinnością iglastą. Inwestycja nie tylko prezentuje się nowocześnie ale przede wszystkim wpłynęła na poprawę komfortu i bezpieczeństwo uczniów, rodziców i nauczycieli szkoły.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze