R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Rondo odblokowane. Trwało to ponad dobę

03-01-2022 19:11 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,693 | Komentarzy: 1

Ponad 24 godziny trwały działania mające na celu udrożnienie ronda Sienkiewicza po wczorajszym wypadku zestawu ciężarowego.

Foto:TYL-TRANS
R E K L A M A

Czemu tak wiele godzin minęło zanim samochód ciężarowy wypełniony mięsem został zdjęty z pasa drogowego? Bardzo długo czekano na przeładunek do innego pojazdu. Kiedy już rozpoczęto operację przerzucenia towaru na drugi zestaw - później wszystko poszło bardzo szybko.

Ciężarówka przewróciła się na rondzie. Utrudnienia przez całą noc

Wczoraj około godziny 17:00 na rondzie Sienkiewicza w Kole doszło do zdarzenia drogowego, które utrudnia ruch w tym miej...

Czytaj więcej

Doświadczona pomoc drogowa TYL przy użyciu specjalistycznego sprzętu podniosła ciężarówkę z boku na koła i odholowała w bezpieczne miejsce. Przez cały czas na miejscu znajdował się patrol ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole, który czuwał nad płynnością ruchu w tym miejscu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze