R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Dawno temu

Sztab WOŚP w Osieku Małym podsumował finał

31-01-2022 10:27 | Źródło: Małgorzata Lewandowska | Wyświetleń artykułu: 9,081 | Komentarzy: 0

Gmina Osiek Mały, po rocznej przerwie, ponownie wróciła do orkiestrowego grania. Mimo deszczu, wiatru i zimna, to był bardzo pozytywny 30 Finał.

Foto:M. Lewandowska
R E K L A M A

Były chęci, była forma, były otwarte serca wolontariuszy i darczyńców. Z samego rana do wspólnego kwestowania wyruszyło 20 wolontariuszy (połowa tego co w latach wcześniejszych) ze szkół podstawowych gminy Osiek Mały: SP w Dębach Szlacheckich, SP w Budkach Nowych, SP w Osieku Wielkim, SP w Łuczywnie i SP w Drzewcach. Najaktywniejsi mięli w swych puszkach przeszło pięćset złotych zaś rekordzistka Agnieszka Jóźwiak ze SP w Dębach Szlacheckich zebrała 722,40 zł, 20 Euro, 100 Koron czeskich i 5 Funtów brytyjskich.

Nie są to nasze rekordy, ale jesteśmy dumni i cieszymy z wielkiego zaangażowania. Łącznie wolontariusze sztabu gminy Osiek Mały zebrali 7293,84 zł, 20 Euro, 100 Koron czeskich i 6 Funtów brytyjskich. Uzupełnia to kwota zebrana do Sztabowej Puszki Stacjonarnej przy SP w Dębach Szlacheckich. Liczymy na przekroczenie kwoty dziewięciu tysięcy, gdyż zadeklarowane mamy kwoty od stałych darczyńców.

- relacjonuje Małgorzata Lewandowska

W tym roku jako sztab postawiliśmy tylko na kwestę publiczną, głównie przy kościołach w Dębach Szlacheckich, Osieku Wielkim, Ochlach i Racięcicach. Ze względu na pandemię i znaczne obostrzenia, zrezygnowaliśmy z organizacji imprezy zamkniętej i licznych atrakcji jej towarzyszących. 

Dla okulistyki dziecięcej do godziny 1700 sztab gminy Osiek Mały, działający przy SP w Dębach Szlacheckich, zebrał 8938,84 zł, 20 Euro, 100 Koron czeskich i 6 Funtów brytyjskich Uzupełnia to kwota 1 645 zł zebrana do Sztabowej Puszki Stacjonarnej przy SP w Dębach Szlacheckich. Liczymy na przekroczenie kwoty dziewięciu tysięcy, gdyż zadeklarowane mamy kwoty od stałych darczyńców. Dziękujemy za każdy odruch przyjaźni i wsparcia, za hojność, za wielki dar serca, zaś wszystkim wolontariuszom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie.

Szefowa sztabu
Małgorzata Lewandowska
nauczycielka SP w Dębach Szlacheckich

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze