Zamglenie 13.6
Popularne tagi:
REKLAMA

Sztab WOŚP w Osieku Małym podsumował finał

Autor: Małgorzata Lewandowska 31 Styczeń 2022 przeczytasz w ok. 2 min.
Sztab WOŚP w Osieku Małym podsumował finał
© M. Lewandowska
(0) | Czytano:
10,206 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Gmina Osiek Mały, po rocznej przerwie, ponownie wróciła do orkiestrowego grania. Mimo deszczu, wiatru i zimna, to był bardzo pozytywny 30 Finał.

R E K L A M A
0
Czytano:
10,206 razy
Udostępnij

Były chęci, była forma, były otwarte serca wolontariuszy i darczyńców. Z samego rana do wspólnego kwestowania wyruszyło 20 wolontariuszy (połowa tego co w latach wcześniejszych) ze szkół podstawowych gminy Osiek Mały: SP w Dębach Szlacheckich, SP w Budkach Nowych, SP w Osieku Wielkim, SP w Łuczywnie i SP w Drzewcach. Najaktywniejsi mięli w swych puszkach przeszło pięćset złotych zaś rekordzistka Agnieszka Jóźwiak ze SP w Dębach Szlacheckich zebrała 722,40 zł, 20 Euro, 100 Koron czeskich i 5 Funtów brytyjskich.

Nie są to nasze rekordy, ale jesteśmy dumni i cieszymy z wielkiego zaangażowania. Łącznie wolontariusze sztabu gminy Osiek Mały zebrali 7293,84 zł, 20 Euro, 100 Koron czeskich i 6 Funtów brytyjskich. Uzupełnia to kwota zebrana do Sztabowej Puszki Stacjonarnej przy SP w Dębach Szlacheckich. Liczymy na przekroczenie kwoty dziewięciu tysięcy, gdyż zadeklarowane mamy kwoty od stałych darczyńców.

- relacjonuje Małgorzata Lewandowska

W tym roku jako sztab postawiliśmy tylko na kwestę publiczną, głównie przy kościołach w Dębach Szlacheckich, Osieku Wielkim, Ochlach i Racięcicach. Ze względu na pandemię i znaczne obostrzenia, zrezygnowaliśmy z organizacji imprezy zamkniętej i licznych atrakcji jej towarzyszących. 

Dla okulistyki dziecięcej do godziny 1700 sztab gminy Osiek Mały, działający przy SP w Dębach Szlacheckich, zebrał 8938,84 zł, 20 Euro, 100 Koron czeskich i 6 Funtów brytyjskich Uzupełnia to kwota 1 645 zł zebrana do Sztabowej Puszki Stacjonarnej przy SP w Dębach Szlacheckich. Liczymy na przekroczenie kwoty dziewięciu tysięcy, gdyż zadeklarowane mamy kwoty od stałych darczyńców. Dziękujemy za każdy odruch przyjaźni i wsparcia, za hojność, za wielki dar serca, zaś wszystkim wolontariuszom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie.

Szefowa sztabu
Małgorzata Lewandowska
nauczycielka SP w Dębach Szlacheckich

R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Miasto Koło
Robert Budny Mistrzem Ameryki Krav-Maga!
14 godziny temu 2,585

Robert Budny Mistrzem Ameryki Krav-Maga!

Zatrzymania
3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej
15 godziny temu 9,493 1

3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej

Powiat Kolski
W środę działania Zero Tolerancji
15 godziny temu 6,200

W środę działania Zero Tolerancji

Inne
Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie
17 godziny temu 18,500 4

Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  28-05-2024]
17 godziny temu 1,355

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 28-05-2024]

Powiat Kolski
Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym
19 godziny temu 1,863

Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

R E K L A M A