R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Rzeka Warta przekroczyła w Kole stan ostrzegawczy! W Dąbiu Ner idzie w górę

09-02-2022 08:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,295 | Komentarzy: 1

Stało się to, przed czym ostrzegał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - rzeka Warta na wysokości naszego miasta w nocy przekroczyła stan ostrzegawczy.

Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Przypomnijmy, że dla rzeki Warty w Kole ustalono stan ostrzegawczy na poziomie 340 cm. Został on osiągnięty w dniu wczorajszym o godzinie 20:00. Obecnie woda powędrowała jeszcze w górę. 343 cm to wynik na godzinę 8:00.

Jak wygląda sytuacja na rzece Ner w Dąbiu?

W pobliskim Dąbiu, przez który przepływa prawy dopływ Warty - Ner sytuacja również nie poprawia się. Tam stan ostrzegawczy został przekroczony kilka dni temu. Obecnie, jak pokazują wykresy - sytuacja nie zmienia się. Dziś o godzinie 8:00 odnotowano 265 cm, czyli o 14 cm powyżej stanu ostrzegawczego. W Dąbiu stan alarmowy to 300cm, czyli brakuje do tego poziomu 35cm.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze