(1)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Poziom rzeki Warty: Dziś przybyło już 7 cm

Poziom rzeki Warty: Dziś przybyło już 7 cm

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 09 Luty 2022
Poziom rzeki Warty: Dziś przybyło już 7 cm
© Redakcja e-kolo.pl
Komentarzy: 1 Czytano:
8,802 razy |

Co godzinę obserwujemy komunikaty nt. poziomu rzeki Warty w naszym mieście. Wciąż utrzymuje się stan ostrzegawczy z tendencją rosnącą.

R E K L A M A
1
Czytano:
8,802 razy
Udostępnij

Dzisiejszy dzień rozpoczął się poziomem 340 cm, natomiast godzina 18:30 to 347 cm. Podwyższony stan widać doskonale chociażby na kolskich błoniach. Problemy zaczynają pojawiać się na rzece Ner, gdzie woda napływa szybciej niż u nas. Media z woj. łodzkiego donoszą o przerwaniu wału przeciwpowodziowego w pobliżu miejscowości Świnice Warckie. 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
kik · 09 Luty 2022
A co robi władza miasta,? Może zamiast kłaniać się najeźdźcą ze wschodu, to zadziała,żeby tama w Jeziorsku zaprzestała spustu wody. Ludzie maja już wodę w piwnicach, a w nich piece ogrzewające domy. Nie trzeba tłumaczyć ,co będzie ,jak zaleje.
R E K L A M A