R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Robert Jokiel z awansem na stopień Komandora Porucznika

11-02-2022 10:44 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 9,829 | Komentarzy: 1

W dniu wczorajszym w Starostwie miało miejsce doniosłe wydarzenie. A mianowicie na wniosek Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego decyzją Ministra Obrony Narodowej pracownik starostwa kmdr. ppor. Robert Jokiel Żołnierz rezerwy został mianowany na stopień Komandora Porucznika przez płk Mariusza Woźniaka Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Wypowiadane słowa uznania przez zaproszonych Gości w kierunku mianowanego świadczą o Jego pracowitości i byciu człowiekiem kierującym się w życiu prawdziwymi wartościami jakimi są Bóg, Honor i Ojczyzna.

- podkreśla Starostwo Kolskie

Komandor Porucznik Robert Jokiel przez wiele lat służył  w Marynarce Wojennej RP a dziś kieruje pionem Bezpieczeństwa i Zarządzania Starostwa Powiatowego w Kole, gdzie jest kierownikiem. Jest On również od wielu lat członkiem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Kole. 

Gratulujemy!

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze