R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

GRAND PRIX KOŁO 2022 coraz bliżej- ruszyły zapisy!

18-02-2022 12:09 | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 3,224 | Komentarzy: 0

Wielkimi krokami zbliża się szósta edycja Grand Prix Koło 2022. Wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kolski kalendarz imprez sportowych właśnie wystartowało z zapisami. W ramach imprezy odbędą się cztery biegi.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
Uczestnicy będą mieli okazję rywalizować w biegu na dystansach 5 i 10 km lub marszu Nordic Walking na 5-cio kilometrowej trasie. Głównymi Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole oraz firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba. Wzorem lat poprzednich każdy ze współorganizatorów będzie gospodarzem jednego z eventów. Zawody odbędą się wiosną - od marca do czerwca.

Tegoroczne Grand Prix Koło rozpocznie się 19 marca a otworzy je bieg na 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit. Uczestnicy wyruszą na trasę z bieżni Stadionu Miejskiego w Kole, a trasa prowadzić będzie wałami nadwarciańskimi. Start biegu zaplanowano na godzinę 10:00.

Następnie 9 kwietnia zostanie rozegrany bieg na 10 km o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Start i meta wyścigu zlokalizowana będzie przy Restauracji Gośniniec Zerwikaptur w Dąbrowicach Starych. Początek zawodów o godzinie 9:00.

7 maja wystartuje Bieg o Puchar Prezesa Firmy Andre na dystansie 5 km. Bieg powtórnie zlokalizowany będzie na Stadionie Miejskim a zawodnicy tym razem stawiają się na starcie o godzinie 10:00.

Finał imprezy zaplanowano na 28 maja. Grand Prix Koło 2022 zakończy się biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Ten bieg także odbędzie się na Stadionie. Start, a jakże, o godzinie 10:00.

W każdym biegu maksymalnie może wziąć udział 200 uczestników. Opłata startowa na jeden z wybranych biegów wynosi 40 zł, a za cały cykl 100 zł. Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zgłoszenia można dokonywać pod linkiem:

https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2022

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze