(1)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

A2: Ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego

A2: Ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego

Autor: KP PSP Koło, KPP Koło 23 Luty 2022
A2: Ciężarówka najechała na tył samochodu osobowego
© Czytelnik
Komentarzy: 1 Czytano:
10,773 razy |

W dniu 23 lutego 2022 r. o godzinie 01:25 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym na 295 km autostrady A2 w kierunku Poznania. Dyżurny do działań zadysponował jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy OSP Dąbie.

R E K L A M A
1
Czytano:
10,773 razy
Udostępnij

Po dojechaniu na miejsce służb straży i policji ustalono, że samochód ciężarowy marki Mercedes uderzył w stojącego na pasie awaryjnym osobowego Opla. 31-letni kierowca ciężarówki jak i kierowca Opla nie zostali ranni. W badaniu trzeźwości oboje otrzymali wynik negatywny.

Sprawca kolizji (kierowca ciężarówki) został ukarany mandatem karnym. 

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren prowadzonych działań. Odłączono dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach. Na miejsce zdarzenia przybył patrol Policji. Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 45 minut. W akcji uczestniczyło 14 strażaków.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inia · 24 Luty 2022
Autorowi tekstu chyba się godziny pomyliły ,czytam artykuł 23.02.2022 o godzinie 0.14 a on informuje że sytuacja miała miejsce o godzinie 1.25 ,to ja chyba jestem jasnowidzem?
R E K L A M A