(42)
Lekki deszcz 8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Koncert dla Ukrainy, który wzbudził skrajne emocje. Stowarzyszenie Kołowrotek z ostrą opinią

Autor: Redakcja e-kolo.pl 02 Marzec 2022 przeczytasz w ok. 4 min.
Koncert dla Ukrainy, który wzbudził skrajne emocje. Stowarzyszenie Kołowrotek z ostrą opinią
© Urząd Miejski w Kole
(42) | Czytano:
22,265 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

Urząd Miejski w Kole postanowił udzielić swoje wsparcie poprzez organizację koncertu muzycznego 6-tego marca. Po ogłoszeniu wydarzenia na profilu facebookowym urzędu - rozgorzała dyskusja.

R E K L A M A
42
Czytano:
22,265 razy
Udostępnij

Ostatni tydzień to trudny czas dla całego świata, jednak szczególnie trudny dla narodu Ukraińskiego.Polacy jak zawsze w ciężkich sytuacjach potrafią się zintegrować i nieść wspólnie pomoc. W ciągu ostatnich siedmiu dni obserwujemy szereg inicjatyw krajowych, regionalnych i lokalnych. W naszym powiecie powstało wiele zbiórek niezbędnych rzeczy, leków, żywności itd. i są one systematycznie dostarczane na granicę. 

Swoją opinię dotyczącą organizacji koncertu wyraził przedstawiciel Stowarzyszenia Współpracy Międzynarodowej "Kołowrotek", poniżej przedstawiamy treść wypowiedzi:

Koncert w czasach kiedy giną ludzie i brakuje im właściwie wszystkiego jest skandalem, ale również wstydem przez wielkie W. Jako miasto przejdziemy do histori. Pomoc dla walczącej Ukrainy przez koncert?????!!!!!napewno nasi sąsiedzi to docenią i im to pomoże. Ciekawe jaka jest kwota do zapłaty za to propagandowe wydarzenie? Znając realia show biznesu nie mała. I jeszcze jedno pytanie:ile transportów wysłało nasze miast i ilu uchodźców przyjęło?

Dziękujemy ludziom o wielkim sercu z naszego miasta, którzy działają, nie porozrują działań.

Stowarzyszenie Współpracy Międzynarodowej "Kołowrotek"

"Kołowrotek" od lat zajmuje się współpracą ze wschodnimi sąsiadami. Od tygodnia koordynuje wiele akcji pomocowych dla Ukrainy oraz dowozi za granicę potrzebne artykuły.

Miasto Koło organizuje koncert "Koło solidarne z Ukrainą", na który zaproszono zespoły: Chłopcy z placu broni oraz Taraka. Wydarzenie odbędzie się na parkingu przy ul. Prusa w Kole.

Zaraz po ogłoszeniu koncertu na facebooku oficjalnym Urzęu Miejskiego pojawiły się komentarze, np. 

Tym ludziom potrzebna jest realna pomoc . Nie wiem czy będąc na ich miejscu spodziewałbym się koncertów czy muzyki zamiast niezbędnej pomocy ? Najbardziej logiczne pytanie - to czy pieniędzy wydanych na organizację imprezy nie możnaby spożytkować dla nich w formie bardziej pożytecznej . Każdy normalny człowiek z Ukraińcami się solidaryzuje i nie trzeba na prawdę tego udowadniać - koncertowo . Właśnie w chwili obecnej w tle dodano dodatkowy materiał informacyjny . Czyli jest postęp .

- Piotr Gołębski

Czy środki z koncertu będą przekazane na pomoc Ukrainie?

- Pyta Ilona GB

mnie polityka nie interesuje, interesują mnie wydatki na koncert i współmierna do kosztów koncertu pomoc dla potrzebujących

- dodaje

Po pewnym czasie plakat imprezy został zaaktualizowany o informacje nt. prowadzonej podczas koncertu akcji charytatywnej

Burmistrz Miasta Koła serdecznie zaprasza na KONCERT. W tych trudnych dniach wszyscy solidaryzujmy się z Ukrainą… Oczywiście podczas koncertu zostanie przeprowadzona akcja charytatywna.

- czytamy w zaproszeniu

Jaki koszt zorganizowania takiego koncertu ? , nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na pomoc. Koszty tego przedsięwzięcia będą pewnie większe niż zebrane pieniądze na tej imprezie . Kto ma tak genialne pomysły ? tam dramat umierających dzieci ……..nawet nie chce mi się już komentować

- komentarz użytkownika Bartosza Kowaliczka

całkowicie się zgadzam. Również nie wezmę udziału w tym  "koncercie" bo jak pomyślę, że mam się bawić kiedy tam setki zabitych , dramat uciekających i rozpacz dzieci mieszkających w piwnicach , to wolę pomagać w inny sposób.

- odpowiada Radna Rady Miejskiej w Kole, Halina Musiałek

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

W takiej sytuacji przy takich kosztach to uwazam ze to strata pieniedzy. Te zespoly powinny zagrac za darmo w ramach pomocy i solidarnosci. Nie sadze ze na tym koncercie zebrane beda jakies duze pieniadze.

- Agnieszka Politańska

Nawet jeżeli będzie zespół występował charytatywnie to i tak pozostają duże koszty , sceny, nagłośnienia itd. Lepiej kasę wpłacać , skoro dzieci potrafią przekazać swoje kieszonkowe na leki dla dzieci z Ukrainy to myśle ze nasz włodarz razem z swoimi kolegami powinien dać przykład hojności i publikować kto jaki ma gest.

- odpowiedział do poprzedniego komentarza Bartosz Kowaliczek

Nie chcemy (czyt. redakcja) oceniać w żaden sposób pomysłu koncertu, dlatego pozostawiam dyskusję naszym czytelnikom. Co sądzicie o inicjatywie Burmistrza Koła?

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (42)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
taksoiemyślę · 05 Marzec 2022
Nie mogę się nadziwić, czytając te głosy świętego oburzenia, jak bardzo dzisiejszy świat jest przepełniony hipokryzją.Są rejony na świecie, gdzie wojny nie ustają, ludzie giną i brakuje im wszystkiego cały czas. Reszta świata żyje normalnie. W każdeh sekundzie gdzieś na świecie giną dzieci, ale teraz okazuje się, że jak giną jedne dzieci to można się bawić, a jak drugie to nie można (o ile koncert charytatywny można nazwać zabawą). Ileż to koncertów charytatywnych odbywa się na świecie i afer nie ma. We are the world, Pokonamy fale - to pierwsze z brzegu znane piosenki kojarzone z akcjami charytatywnymi, druga z konkretnym koncertem jaki odbył się po tsunami w 2004 roku. Muzyka może wzruszać, może łączyć, może pocieszać. Ja to widzę tak, umartwianie się na pokaz to szerzenie defetyzmu, strachu i paniki. Trzeba żyć w miarę normalnie aby pokazać, że siłą ducha nie została złamana przez ruskiego psychola a uchodźcom dać normalne w miarę życie oraz pokazać im, że się nie damy, że mają u nas wsparcie nie tylko materialne ale i medialne. Reklama miasta? Jak najbardziej - to nie wstyd, niech w świat idze przekaz, że łączymy się z Ukrainą. Wartości niematerialne jakie może nieść taki koncert są czasem więcej warte niż kilka generatorów. Ruski mają sprzęt ale nie mają morale i ponoszą straty - Ukraińcy mają morale ale nie mają sprzętu a się trzymają. Taki koncert ma między innymi podnosić morale. Przynajmniej tak to widzę. I nie wchodzę w lokalną politykę.
LUKASZRWSKA RYSZARDA · 07 Marzec 2022
SZANOWNY GOSCIU! W ODPOWIEDZI NA.TWOJ WPIS / OSWIADCZAM / WBRRW BUEGOWEJ OPINII JA DECYDUJE O TRESCI WPISOW SWIADOMA ODPIWIEDZIALNODCI ORAZ JA WYBIERAM PORTAL GDZIE TEGO DOKONUJE JA NIE KRYJE SWOJEJ OPINII NA TEMAT FACHOWOSCI I UKLADOW PANA FIWKA W.MIESCIE I POWIECIE PAN FIWEK O TYM WIE PYTANIE RETORYCZNE / JAK TO MA SIE DO NIEZALEZNEGO DZIENNIKARSTWA W OBLICZU UKLADOW KORUP YJNYCH W MIESCIE? PRAWDY NIE DA SIE ZAKR,YZYCZEC TA KOLSKA WJEZA BABEL POWSTAWALA LATAMI FINAL DOKONAL PAN WITKOWSI ZE SWOJA SWITA
gość · 06 Marzec 2022
Pani Ryszardo, jeśli Pan ... Panią blokuje, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaczęła Pani zabierać głos na innych stronach poświęconych tak drugiemu Pani sercu, naszemu miastu.
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 06 Marzec 2022
DRODZY MIESZKANCY ANALIZUJE WASZE WPISY I OKRESLE TAK / OSOBY PISZACE POWINNY Z PROBLEMAMI MIASTA I SAMORZADU POJSC I WYJASNIC NA SESJACH RADY MIEJSKIEJ POLICJA I PROKURATURA W TYCH SPRAWACH WEDLUG STANDARTOW PRAWNYCH PODEJMUJA SPRAWY Z URZEDU OD WIELU LAT UCZESTNICZE W OBRADACH SESJI RM KOLA DRODZY MIESZKANCY TO JEST SPOTKANIE TOWARZYSKIE ZGODNIE Z PROCEDURA JAZDORAZOWO SKLADAKAM PISEMNA PROSBE O UDZIELENIE GLOSU W CZESCI / WOLNE GLOSY I WNIOSKI I CO? NIC PRZEWODNICZACY KAZDORAZOWO OSWIADCZAL ZE NIE NA WIECEJ CZASU ALBO ZASILANIE NIE DZIALA COZ PRAWDY SIE BOJA WINNI 4 KADENCJE CI SAMI RADNI CZYLI OKOLO 15 LAT CO EPSU SESJE RADY MIEJSKIEJ MIASTA KOLA TO KABATET RADNI PO 4 KADENCJE PO WYBORACH ZACZYNAJA SIE TOWARZYSKIE SPOTKANIA SESYJNE / ZALATWIANIE PRACY ZNAJOMYM / DIJECHAN SESJE RM MIASTA KOLA TO SPOTKANIA TOWARZYSKIE 4 KADENCJE CI SAMI RADNI PO WYBORACH ZACZYBA SIE ZAKATWIANIE PRYWATNYCH INTERESOW / ORACA DLA ZNAJOMYCH / POWSTAJA GRUOY Z JANTAMI BADZ BEZ PYTAM WIEC KIEDY IDBYWAJA SIE MERYTORYCZNE DYSKUSJE TYCZACE PROBLEMOW MIESZKANCOW I MIASTA JESZCZE LEPSZE SZOPKI SA NA KOMISHACH Z PANEM RADNYM GIBASZKIEM NA CZELE SZEF KOMISJI PRZESTRZEGANIA PRAWA? / BEZ KOMENTARZA PAN WITKOWSKI JAKBY MOGL TO PRZEZ CALA KADENCJE TRZYMAL OBOSTRZENIA C-19 I ZAMKNAL URZAD DLA MIESZKANCIW ZEBY MIEC SPOKOJ ZAPRASZAM PANA BURMISTRZA PANIA RADNA PEKACZ PANA GIIBASZKA ORAZ TEMATYCZNYCH I ZAANGAZOWANYCH MIESZKANCIOW POROZMAWIAMY TEMATYCZNIE BEZ WYKACZABIA NAGLOSNIENIA JAK TO MA MIEJSCE OBECNIE W MIESZKU VYL SCISK I NIKT SIE NIE ZARAZIL SPOTANIE MOZNA ROWNIEZ ROZOOCZAC OD DOJLAD MIESZKA MIESZKANCY !!!JESTEM BLOKOWANA OPISZE W MIARE MOZLIWISCI PRZEBIEG SESJI RM MIASTA KOLA JAK PAN FIWEK / WAZELINIARZ PR,ZESTANIE MNIE BLOKOWAC
taksoiemyślę · 05 Marzec 2022
Nie mogę się nadziwić, czytając te głosy świętego oburzenia, jak bardzo dzisiejszy świat jest przepełniony hipokryzją.Są rejony na świecie, gdzie wojny nie ustają, ludzie giną i brakuje im wszystkiego cały czas. Reszta świata żyje normalnie. W każdeh sekundzie gdzieś na świecie giną dzieci, ale teraz okazuje się, że jak giną jedne dzieci to można się bawić, a jak drugie to nie można (o ile koncert charytatywny można nazwać zabawą). Ileż to koncertów charytatywnych odbywa się na świecie i afer nie ma. We are the world, Pokonamy fale - to pierwsze z brzegu znane piosenki kojarzone z akcjami charytatywnymi, druga z konkretnym koncertem jaki odbył się po tsunami w 2004 roku. Muzyka może wzruszać, może łączyć, może pocieszać. Ja to widzę tak, umartwianie się na pokaz to szerzenie defetyzmu, strachu i paniki. Trzeba żyć w miarę normalnie aby pokazać, że siłą ducha nie została złamana przez ruskiego psychola a uchodźcom dać normalne w miarę życie oraz pokazać im, że się nie damy, że mają u nas wsparcie nie tylko materialne ale i medialne. Reklama miasta? Jak najbardziej - to nie wstyd, niech w świat idze przekaz, że łączymy się z Ukrainą. Wartości niematerialne jakie może nieść taki koncert są czasem więcej warte niż kilka generatorów. Ruski mają sprzęt ale nie mają morale i ponoszą straty - Ukraińcy mają morale ale nie mają sprzętu a się trzymają. Taki koncert ma między innymi podnosić morale. Przynajmniej tak to widzę. I nie wchodzę w lokalną politykę.
Krzyś · 05 Marzec 2022
Już od dawna czas na referendum!
Do bobo · 04 Marzec 2022
Jebal tego zaszczanego knura
Gosia · 04 Marzec 2022
I jeszcze jedno. O wielu ludziach nieraz w naszym miescie było głosno, jakies afery itp. To nie jest teraz wazne. Najistotniejsze jest, ze teraz pomagają. I to jest piekne, nie warto tego niszczyć chora zawiscią.
samosia · 04 Marzec 2022
Nie podniecaj się tak zostaw trochę tej wazeliny na potem...
Gosia · 04 Marzec 2022
Jak czytam te opinie, to nie mogę się nadziwić, ile głupców jest w Kole. Nie sądziłam, że aż tylu. Wykorzystujecie wojnę w Ukrainie do jakichś waszych sporów. Zawiść i zazdrośc oraz masa nienawiści przez was przemawia. Czepiacie się koncert, ktorego cel jest pozytywny. Wystapi nawet zespół ukraiński. Tu nie chodzi o zabawę i taniec. Tu chodzi o jednoczenie ludzi. Moze lepiej, zeby tych pseudouczciwych nie było. Niech skromnie zajmą się pomaganiem innym. Przez tyle obelg nie zyskacie poparcia mieszkańców. Kazdy ma coś na sumieniu. Powtarzam, każdy. Jak macie coś do władz miasta, to wyrzucajcie swoje żale na sesji, a nie tu. Bohaterzy. Szok. Nieważne kto, wazne, że pomagamy. Zazdrość, zazdrośc, nienawiśc. I tacy są ci gorliwi dzialacze na rzecz Ukrainy. Takim za pomoc powinno sie podziekować. Szok.
gość · 04 Marzec 2022
Kiedyś już pisałem na ten temat, ale komentarz zginął, więc napiszę jeszcze raz. To miasto nigdy nie miało szczęścia do dobrych gospodarzy, burmistrz i starosta jeden lepszy od drugiego. Pytając się ludzi którzy naprawdę by byli dobrymi gospodarzami tego miasta dlaczego nie startują, jest tylko jedna odpowiedź, do bałaganu i b........ się nie wchodzi, Trzeba by zrobić kompletną czystkę, a na to by była wielka.......
gość · 03 Marzec 2022
To na policję z tymi dowodami. Albo uwaga TVN czy interwencja, państwo w państwie na Polsacie. Albo prawnik i założenie samemu własnej sprawy a nie spamowanie na forum
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 03 Marzec 2022
OSWIADCZAN ZE ZA DOKONYWANE WPISY PONOSZE PELNA ODPOWIEDZIALNOSC PRAWNA POPARTA MATERIALEM DOWODOWYM PROSZE O KOMENTARZE NA TAKIM SAMYM POZIOMIE INTELEKTUALNYM UWAZAM ZE PAN WITKOWSKI JAKO BURMISTRZ DOPROWADZIL DO ZAPASCI FINANSOWEJ MIASTA TE PRZESTEPSTWA MAJA DLUGI OKRES DO PRZEDAWNIENIA
Rysiu · 04 Marzec 2022
Pani Ryszardo jesli ma Pani dowody to prosze tu pisac, chcemy znac prawde
jurek · 03 Marzec 2022
super miasto,koncert .proponuje po koncercie libacje w "mieszku"na której uzgodnimy 100 tysieczne premie dla "naszych" i jest zabawa! co tam covid,co tam wojna najważniejsze bawić się,
Anna · 03 Marzec 2022
Przy takiej ilości lejącego się dobra, zawsze pojawi się jednak jakaś podłość. Czlowieku, nie chcesz iść na koncert, nie idź! Nie truj, nie obrażaj, nie komentuj, nie siej zła, nie pluj jadem! Spójrz w lustro. Taki jesteś idealny, żeby mówić innym jak mają żyć? Nie podoba Ci się Burmistrz? Będziesz miał szanse w kolejnych wyborach. Wykarzesz się swoimi idealnymi decyzjami, mądrością i pracą. Dawaj!!
123 · 03 Marzec 2022
Witkowski zrezygnuj hańbisz nasze miasto opamiętaj się nieudaczniku po stokroć nieudaczniku i pozorancie weź ze sobą radnych których poobsadzałeś na stołkach w miejskich spółkach prezesów z niebotycznymi nagrodami a za co ? Bo są twoimi kolesiami? To co robił poprzednik to pikuś w porównaniu z twoimi durnymi pomysłami typu fontanna i otaczjąca ją betonowa za ponad pótora miliona Twoja kadencja to żenada i wstyd dla nas ...
TOLA 63 · 03 Marzec 2022
Ukraina prosi o krew, czy będzie zorganizowany punk krwiodawstwa? myślę że mieszkańcy Koła nie zawiodą.
Zbychu · 03 Marzec 2022
Tak nie wolno rządzić miastem!
Do kolowrotek · 03 Marzec 2022
Domagamy sie, prosimy! O informacje jak pomoc miasta postrzega miasto partnerskie na Ukrainie. Skoro posiadacie informacje to prosimy sie podzielic
Odp · 03 Marzec 2022
Ale jak to? Przeciez sa posty na facebooku ze taki aktywny urzad
kolowrotek · 03 Marzec 2022
Nie postrzega bo nie ma zadnej.
bohdan · 03 Marzec 2022
Ile osób było na niedzielnej manifestacji solidarności z Ukrainą na ul. Prusa? Garstka i to tych samych, którzy zawsze są na tego typu spotkaniach i za to im chwała, a ile osób stało w kolejkach wykupując benzynę czy do bankomatów opróżniając je z gotówki wspierając czynem Władimira Władimirowicza. Więc nie siejmy obłudy. Może ten koncert skłoni trochę więcej ludzi żeby chociaż przez udział w nim i wrzucenie symbolicznej złotówki okazać solidarność z Ukraińcami - skoro sami Polacy między sobą nie potrafimy się uszanować, co naocznie widać na tym portalu.
Polak · 03 Marzec 2022
Jak ma być dobrze skoro Tusk i Putin wpadaja sobie w ramiona i śmieją się z tragedii ludzi. Polacy to widzą i zapamiętają
Justa · 03 Marzec 2022
A ile osob pomaga przynoszac dary, jedzenie, ubrania do punktow zbiorek? Ile osob organizuje transport na granice? Mnostwo: niektorzy sie pokazuja na wiecach drudzy w tym czasie realnie pomagaja. Nie pokazuj ze pomagasz poprostu pomagaj
kolo · 03 Marzec 2022
Cytowanie kilku niezadowolonych najczęściej z powodów osobistych mieszkańców Koła w tym przypadku jest bardzo słabe Panie redaktorze. A już Kołowrotka to jakaś kpina - chyba wszyscy wiedzą jaka to była wcześniej współpraca z Ukrainą??? Wypadało by chociaż napisać o zbiórce której patronował Burmistrz i o informacjach na stronie UM również w języku ukraińskim. O tym, że miasto jest w ciągłym kontakcie z miastem partnerskim Ładyżyn. Pomocy która w sposób zorganizowany może przynieść znaczące efekty. Chyba lepiej przygotować się do przyjęcia Ukraińców w Kole czy promować się w mediach wysyłając busa nie wiadomo gdzie i z czym? Polacy, polacy.....
kołowrotek · 03 Marzec 2022
1.proszę konkretnie napisać jaka była wcześniej współpraca z Ukrainą? Bo może my o czymś nie wiemy.. Z tego co my wiemy to była bardzo owocna dla obu stron. 2.My też jesteśmy w stałym kontakcie z Ładyżynem i mamy informacje które lepiej nie cytować. 3.My wiemy dokąd trafiają dary,proszę podac dane odpowiemy.Zapewniam z pełną odpowiedzialnością,że tam gdzie powinna.Także wiemy z czym i x kim pracujemy. Chętnie odpowiemy nawet w mediach i liczymy,że pan/pani też bedzie uczestniczył/a w takiej debacie gdyby się odbyła.Napewno pana zadziwimy z kim,co,gdzie i kto. 4.wypowiedzieliśmy swoją opinie bo mamy do tego demokratyczne prawo(wolność słowa) bez ukrywania sie pod nazwą kolo ,czego ja i moi współpracownicy sobie nie życzymy bo nie jest pan/pani głosem całego naszego miasta. 5.Dzisiaj skontaktujemy się z naszym prawnikiem odnośnie postu. JESZCZE RAZ POZDRAWIAMY LUDZI,KTÓRZY NOISĄ POMOC POTRZEBUJĄCYM W TYCH CIĘŻKICH DLA NICH CHWILACH.
Hm · 03 Marzec 2022
Z urzedu jestes czy co? Wymien realne dzialania urzedu dla ukrainy?
Mr.T · 03 Marzec 2022
No co Wy chcecie? Tvp zrobiło koncert to tutejsi tez chcieli. Chyba wiadomo kto tu rządzi. Oni lubią marionetki. Popatrzcie jaki ładny parking będzie wiadomo gdzie. A jakie piękne dziury na Toruńskiej i 3go Maja.
Remodios · 02 Marzec 2022
Mam konta z Ukraińcami, którzy właśnie dołączyli do obrony swojego kraju i nas wszystkich. Nie potrzebują koncertów. Potrzebują realnej pomocy. Miasto w ramach pomocy niech kupi agregaty prądotwórcze Tego im potrzeba teraz bardzo Koszt organizacji takiego koncertu jest duży mimo bezpłatnych artystów. Kupcie agregaty prądotwórcze w ramach pomocy. Może być przemarsz ulicami miasta Coś co nie pochłania pieniędzy które można wydać sensownie.
Nadęta świnia · 02 Marzec 2022
Je….. knura !!!!!!!!!
Liban z mniszka wiesz kolega od kielicha · 02 Marzec 2022
Głupota i kąpletny brak wyczucia sytuacji ,takie działania tego człowieka który nigdy nie powinien zostać Burmistrzem ...obudźcie się radni ignorant na tym stanowisku to wstyd dla nas wszystkich żenada i jeszcze raz żenada...kto ci dał tytuł naukowy wstyd....
Czerwony kolor jest ... · 02 Marzec 2022
Referendum to już dawno powinno być…
Wuj. · 02 Marzec 2022
Mieszkańcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania a nasze władze miasta jak zwykle w czarnej d... e żenada tyle pustostanów w mieście stoi że należało by jakiś wyremontować i trzymać w razie potrzeby przydzielić
mieszkaniec Kola · 02 Marzec 2022
jezeli zbiorka w czasie koncertu bedzie mniejsza niz wydatki na koncert to organizator OSOBISCIE i nie z urzedowego portfela tylko prywatnego powinien minumim wyrownac te kwote. dlaczego? bo kazda zlotowka stracona na organizacje koncertu to zlotowka stracona, i o zlotowka mniej z budzetiu jaki moglby FAKTYCZNIE pomoc. Czy koncert i wydanie na niego jakichkolwioek pieniedzy ma pomoc? ale w czym? ktos tu od Kurskiego bierze korepetycje
Hubert · 02 Marzec 2022
Jedyne czego to miasto potrzebuje to referendum!
tak · 02 Marzec 2022
oooj tak!
Tak jest · 02 Marzec 2022
Ta kadencja to lubi imprezy
NIK · 02 Marzec 2022
Można te pieniądze przeznaczyć na wynajem mieszkania dla rodziny obiętej wojną Putina skoro miasto nie posiada swoich mieszkań koncert w tym czasie nie jest wskazany już nie raz byłem świadkiem że to niewypał tak jak kino plenerowe gdzie naliczyłem 14 osób większe kosżty przygotowania niż kino burmistrz musi podiąć decyzje męską decyzję co zrobi zobaczymy
Jarek · 02 Marzec 2022
Koncert ????? Tam giną dzieci a my mamy się bawić ?? Kogoś tu porąbało a może by tak włodarze miasta pomyśleli żeby przyjąć tu uciekinierów i na to wyłożyć pieniądze a nawiasem mówiąc jak znam życie to społeczność Miasta Koła sami się zaopiekują uchodźcami nawiasem mówiąc wiem że macie dobre chęci ale nie koncert
Brawo · 02 Marzec 2022
Brawo kołowrotek bardzo dobrze punktujecie tego knura robić koncert w takich czasach gdzie ludzie giną ? I co knur z naczelnikiem od promocji będzie na backstage dobrze się bawił ? Jak to ma pomoc tym biednym ludziom? Kolejny wyraz tego ze knur nadaje się na smar do czołgu. Hańba i wstyd dla Koła mając takiego pseudo włodarza. Idź pan w ch…
Inne
Uwaga! Przestępcy podszywają się pod policjantów CBŚP
1 godzinę temu 239

Uwaga! Przestępcy podszywają się pod policjantów CBŚP

Gmina Kościelec
Srebrny i brązowy medal zawodników UKS Kościelec w Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski w Szachach
2 godziny temu 158

Srebrny i brązowy medal zawodników UKS Kościelec w Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski w Szachach

Powiat Kolski
21 kwietnia: Druga tura wyborów samorządowych w trzech gminach Powiatu Kolskiego
3 godziny temu 532

21 kwietnia: Druga tura wyborów samorządowych w trzech gminach Powiatu Kolskiego

Wypadki
Autostrada A2: kierowca zjechał do rowu - konieczna hospitalizacja
3 godziny temu 6,373

Autostrada A2: kierowca zjechał do rowu - konieczna hospitalizacja

Inne
Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Trzebnicy
3 godziny temu 279

Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Trzebnicy

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [07-04 - 14-04-2024]
1 dzień temu 8,963

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [07-04 - 14-04-2024]

1 godzinę temu 189
R E K L A M A