R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Trwa remont przed budynkiem starostwa. Pierwsze drzewa już posadzone

21-03-2022 12:29 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,136 | Komentarzy: 13

Powoli widać zarys nowego, odmienionego frontu budynku Starostwa Powiatowego w Kole. Obecnie parking jest całkowicie zamknięty dla petentów. Kiedy skończą się utrudnienia?

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Z dniem 4 stycznia 2022 roku rozpoczęła się przebudowa placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole. Do zakończenia inwestycji parking będzie wyłączony z użytkowania.  Zakończenie robót planuje się na miesiąc czerwiec br.

Zaprojektowano zupełnie odmieniony teren, który znamy z poprzedniej formie. Dojdzie dużo drzew i krzewów, ławki i fontanna.  Dotychczasowy parking zostanie podzielony na dwie części i przedzielony chodnikiem od strony ulicy Sienkiewicza do wejścia głównego budynku starostwa. Teren ożyje przede wszystkim za sprawą kolorowej roślinności. 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (13) Pokaż komentarze