R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Centralno-Północnego Oyama Karate

29-03-2022 20:35 | Źródło: Krzysztof Wojewoda | Wyświetleń artykułu: 2,107 | Komentarzy: 0

W sobotę 26 marca 2022 roku Zarząd Kolskiego Klubu Sportów Walki pod kierownictwem p. Marleny Wojewody i sensei Krzysztofa Wojewody zorganizował Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Centralno-Północnego OYAMA Karate w Kumite.

Foto:Eugeniusz Gembka
R E K L A M A

Impreza odbyła się w hali sportowej MOSiR w Kole, a udział w niej wzięło blisko 100 reprezentantów z 10 ośrodków Oyama Karate: Andrychowa, Łodzi, Kłodawy, Konina, Piotrkowa Trybunalskiego, Rychwała, Stargardu, Turku, Wrocławia i Koła. Pojedynki toczone były w konkurencjach lekki kontakt i semi knockdown.

Sędzią Głównym turnieju był Shihan Włodzimierz Rygiert 5 dan (Turek), a arbitrami maty shihan Dariusz Szulc 5 dan (Piotrków Trybunalski) i sensei Adam Sochan 4 dan (Łódź).

Podczas ceremonii rozpoczęcia zawodów odbyła się miła uroczystość, w trakcie której, sensei Krzysztof Wojewoda wręczył Marii Wasielewskiej pas oraz certyfikat na stopień mistrzowski 1 dan.

Reprezentacja kolskiego klubu wywalczyła 12 medali w tym 8 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy.

Zawody odbyć się mogły dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Kole (w ramach realizacji zadania publicznego) i MOSiR w Kole.

Opiekę medyczną nad uczestnikami imprezy zapewniła Komenda Powiatowa PSP w Kole, a dokumentację fotograficzną sporządził p. Eugeniusz Gembka.

Wyniki naszej reprezentacji

1 miejsca

  • Ignaczak Kacper - kat. dziecko do 30 kg
  • Durkiewicz Zuzanna - kat. dziecko (dziewczynki) do 30 kg
  • Kubiak Dorian - kat. junior młodszy do 45 kg
  • Albin Maciej - kat. junior młodszy do 55 kg
  • Łukaszewska Julia - juniorka młodsza do 50 kg
  • Waberski Adam - kat. junior pow. 70 kg
  • Wiśniewska Martyna – kat. juniorka do 50 kg
  • Potrzebski Szymon - kat. młodzik do 40 kg

2 miejsca

  • Kubiak Hubert - kat. dziecko do 30 kg
  • Stasiak Hubert - kat. młodzik do 35 kg
  • Badyński Antoni - kat. młodzik do 40 kg

3 miejsce

  • Olszewska Nadia - kat. dziecko (dziewczynki) do 30 kg

4 miejsce

  • Olszewska Oliwia – kat. dziecko(dziewczynki) do 40 kg

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze