R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zgrupowanie AMP FUTBOL Polska w naszym mieście! Zapraszamy do udziału

06-04-2022 09:04 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,860 | Komentarzy: 0

W najbliższy weekend, tj. 9 i 10 kwietnia na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie miało miejsce wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie.

Foto:ampfutbol.pl
R E K L A M A

Reprezentacja AMP Futbol Polska to wyjątkowi ludzie, którzy mimo amputacji kontynuują swoją pasję do sportu osiągając przy tym niemałe sukcesy. 

AMP Futbol

Nazwa amp futbol pochodzi od angielskiego wyrażenia Amputee Football. Jest to dyscyplina sportowa, rozgrywana przez zawodników po jednostronnej amputacji kończyny dolnej lub w przypadku bramkarzy – kończyny górnej. Piłkarze w polu poruszają się za pomocą kul. Obecnie Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) oficjalnie uznaje amp futbol za jedną z odmian piłki nożnej.

Jesteśmy dumni i cieszymy się bardzo,że będziemy gościć tak inspirującą reprezentacj Liczymy na nasze lokalne społeczeństwo i zapraszamy Was bardzo na wydarzenia związane ze zgrupowaniem kadry,bo naprawdę warto!!

- zaprasza Stowarzyszenie W Koło Pomagam

Na plakacie znajdziecie szczegółowy harmonogram zgrupowania

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze