R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Autostrada A2: Naczepa z rozdrobnionymi meblami stanęła w płomieniach

07-04-2022 12:40 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 12,329 | Komentarzy: 1

05 kwietnia 2022 r. o godzinie 19:32 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze naczepy samochodu ciężarowego na autostradzie A2 w miejscowości Daniszew.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny SKKP do zdarzenia zadysponował dwa zastępy GBA z OSP Ruszków I i OSP Trzęsniew, oraz zastęp GCBA z JRG Koło. Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że pali się naczepa samochodu ciężarowego, w której znajdują się odpady (rozdrobnione meble). Brak osób poszkodowanych.

Strażacy zabezpieczeni w sprzęt ochrony układu oddechowego podali trzy prądy wody w natarciu na palące się odpady. Pożar ugaszono. Podczas gaszenia pożaru na autostradzie A2 zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Poznania. Woda do pożaru pobierana była z pobliskiej rzeki. Sprawdzono całą naczepę kamerą termowizyjną - kamera nie wskazała zarzewi ognia oraz podwyższonej temperatury.Pożar przez 2 godziny i 55 minut gasiło 16 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze