R E K L A M A
Wiadomości Sport

Siedem medali dla Mistrzów Gralaków. Znów bezkonkurencyjni

11-04-2022 08:45 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,786 | Komentarzy: 0

Od 8 do 10 kwietnia br. trwały XXII Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu. Mistrzowie z Gminy Dąbie ponownie przywieźli "worek" medali.

Nasz dorobek z XXII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu. Mistrzostwa odbyły się w dniach 8-10 kwietnia w Jaworznie. Łącznie zdobyliśmy z moim tatą siedem  medali. Ja zdobyłem trzy złote i jeden srebrny medal.
Dwa złote w kategorii niepełnosprawnych na prawą i lewą rękę i dwa w kategorii pełnosprawnych na prawą srebrny i na lewą złoty medal. Tata natomiast zdobył trzy medale. Dwa złote w kategorii senior grand masters na lewą i prawą rękę i jeden brązowy medal w kategorii grand masters. Pragniemy pogratulować organizatorom za w pełni profesjonalną organizację zawodów.

-relacjonuje Maciej Gralak

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że nasi Mistrzowie zdobywają najwyższe miejsca na "pudle" w każdych zawodach, gdzie tylko się pojawią. Ponownie gratulujemy i czekamy na więcej.