R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zgrupowanie kadry AMP Futbol Polska w Kole

13-04-2022 09:23 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,686 | Komentarzy: 1

Mistrzowie, bo tak śmiało można o nich powiedzieć - odwiedzili w ubiegły weekend nasze miasto, aby trenować i propagować wiedzę na temat amp futbolu.

R E K L A M A

Reprezentacja Kadry Narodowej w AMP Futbol trenowała na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, które wchodzi w skład infrastruktury Stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Mistrzowie zanim zagrali - byli gośćmi spotkania w hali MOSiR, gdzie opowiadali o swojej dyscyplinie oraz osiągniętych sukcesach. 

Trener reprezentacji na zgrupowanie w Kole wybrał skład: 

  • bramkarze: Kowalczyk, Miśkiewicz, Popławski, Woźniak i Nadobny
  • zawodnicy z pola: Adamczyk, Fajtanowski, Grygiel, Kapłon, Konieczny, Kożuch, Miś, Mizera, Oleksy, Rosiek, Świercz, Wrona

Co ważne - współorganizatorem zgrupowania kadry było Stowarzyszenie W Koło Pomagam. To dzięki ich staraniom mieszkańcy Koła mogli obserwować jak wygląda profesjonalny trening reprezentacji kraju w AMP Futbol.

W ostatni dzień kadra zaprezentowała nie tylko trening, ale i mecz. 

Foto: Eugeniusz Gembka

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze