R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Ponad 9 000 złotych zebrane w trakcie koncertu charytatywnego w SP Wrząca Wielka

15-04-2022 13:50 | Źródło: SP Wrząca Wielka | Wyświetleń artykułu: 4,710 | Komentarzy: 1

24 lutego w godzinach porannych doszło do inwazji wojsk rosyjskich na tereny naszych wschodnich sąsiadów, niwecząc tym samym marzenia milionów mieszkańców o życiu w wolnym, bezpiecznym kraju i zmuszając ich do opuszczenia swoich domów.

R E K L A M A

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej nie mogła pozostać obojętna w obliczu tej tragedii. Postanowiliśmy zorganizować Charytatywny Koncert pt.: "Solidarni z Ukrainą". Miał on miejsce 07.04. br.,a w jego trakcie zebrani mogli wysłuchać piosenek, wierszy, utworów wykonywanych na instrumentach muzycznych, a także obejrzeć przepiękne występy taneczne zaprezentowane przez naszych uczniów.

Po koncercie odbył się kiermasz świąteczno –wiosennych przedmiotów i licytacja atrakcyjnych voucherów. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać niebagatelną kwotę 9058,20 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane ukraińskim rodzinom przebywającym w naszych okolicach.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze